Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adtatok / adnátok párotok...

Mit adtatok / adnátok párotok 30. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Párom 30 lesz pár hét múlva. Már nagyjából megvan az ajándéka: egy élmény lesz, csak még ki kellene választani, pontosan melyik, illetve pár apróság. Mindig nehéz helyzetben vagyok, mert ő sokkal drágább ajándékokkal lep meg, az én keretem pedig nem engedi ezt viszonozni. A kreativitásom azért mindig segít :) lesz buli is, nem meglepetés, mivel azt kb lehetetlenség szervezni neki.

A kérdésem az lenne, ki mivel lepte meg párját ezen a nagy napon? Kíváncsi vagyok, ki mit adott, mivel ez mégis egy elég kerek szám, meghatározó egy férfi életében :) 25/L (és hátha így felvehetnék pár ötletet még vészhelyzetre!)


2021. jún. 9. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltattam a fiúm 30. születésnapjára többek között szülinapi újságot, igényes lett, örült neki. De pl a fotóiból házilag is össze tudsz rakni akár papír alapú emlékkönyvet, akár egy slideshow-t. Szoktam ajándékozni ilyen esetben szép nagy tortát is. Élményajándékon én is gondolkodtam, nálunk az élményvezetés lett volna a befutó valami menő kocsin (de a pandémia miatt sajnos nem lehetett.)

Sok függ attól is amúgy, hogy milyen beállítottságú az illető. Egy hangsúlyozottan férfias típusnak vennék pl olyan ajándékdobozt, amit feszítővassal kell nyitni ( [link] De volt olyan párom is, akinek a kerek születésnapjára virágcsokrot küldtem, mert ő olyan kis romantikus lélek - könnyekig meghatódott rajta.

2021. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Én színházjeggyel leptem meg, de sajnos arra értem át hozzá, hogy lázasan feküdt és hányt. Nem volt valami nagy születésnap. A 31.-en meg már nem kapott semmit, mert addigra félrekúrt.
2021. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karórát vettem neki
2021. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Kb 8 hónapja lett 30 a párom, de nem rémlik, hogy bármit adtam volna 🤔

Szerintem most először még tortát sem sütöttem 🤔

2021. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!