Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőm születén...

Mit vegyek a barátnőm születénapjára?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve vagyunk barátok, még nem olyan hosszú a barátságunk, viszont szerintem illene adni neki valamit.


- Szereti a dekorációkat, kb. az ízlését is kiismertem.

- Szereti a sminket, parfümöt (ezen a téren nem igazán tudok még rajta kiigazodni, nem szeretnék olyan sminket - parfümöt venni, amit aztán nem használ)

- Ruhát nem merek venni, nem tudom eltalálni a méretét.

- Szeret főzni, szereti a konyhát.

- Pörgős fajta, ülős hobby-kkal, tevékenységekkel nem igazán lehet lekötni.


Ti mit vennétek születésnapi ajándéknak? Várom az ötleteket, esetleg leírhatjátok azt is, hogy ti mit vettetek a barátnőtöknek.


25+ év felett vagyunk mindketten.



2021. aug. 17. 11:19
 1/5 anonim válasza:
42%
Futógépet
2021. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Te ennyi idő után jobban ismered, mint közülünk bárki.

.

Fél év alatt meg kellett ismerned annyira, hogy tudd, minek örülne legjobban.

Ha azt akarod,hogy ne csak színlelje örömét, vedd azt.

Ha azt akarod, hogy örök életére emlékezetes maradjon ajándékod, vedd azt, amit nagyon utál. Emlékezni fog rád.

2021. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Közös program nem játszik? Mozi, állatkert, beülni cukrászdába stb?

Ha szereti a dekorációkat, akkor vmi dísz, cukiság vagy egy szép asztali lámpa? Ha szereti a virágokat akkor egy szép kaspó, váza? Konyhába cuki fűszertartó? Mobiltok? Hobbyjához kapcsolódó könyv?

Legutóbb a kedvenc samponját vettem meg egyik barátnőmnek, mert tudtam, hogy annak nagyon fog örülni (mivel fontos a haja számára és a sampon is drága).

2021. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Feldobox kártya, azzal mellé nem lőhetsz 😀
2021. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
csiklófényt !
2021. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!