Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 15 éves lánynak...

Mit vegyek egy 15 éves lánynak a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Lányok segítsetek :D persze fiúk is írhatnak

Semmi ötletem nincs, tudom, hogy imádja a ruhákat, de nagyon sok van neki, így lehet annak már nem örülne :/

23f



2021. szept. 15. 17:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Élményt! Ha egy kicsit ismered és tudod miket szeret csinálni, valami féle ajándékutalvány szerintem jó ötlet.
2021. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%

Ez attól függ miket szeret csinálni vagy mi a hobbija.


Én pl nagyon szeretem a körmömet építeni meg festegetni.

Viszont a hajammal meg a bőrömmel is rengeteget foglalkozok.


Szóval ha ő is ilyen körmös akkor először is tudnod kell azt, hogy gél lakkot vagy simát használ e. Onnantól már tudni fogod hogy milyen lakkot vegyél neki. Itt még szóba jöhetnek a köröm matricák, kövek, porok.


A legtöbb lány nagyon örülni szokott az arcmaszkoknak is. Ha a dm-be bemész ott találsz sok félét. Meg persze ott sminkek, szájfények is vannak. Annak szintén szinte minden lány örül.


A lányok többsége a hajával is sokat foglalkozik. Hajpakolásokat, hajolajokat meg hajvégápolókat is tudsz neki ajándékba adni.


Fülbevalókat, gyűrűket, ékszereket is nagyon sok lány hord. Én pl nagyon örülök egy új fülbevalónak vagy nyakláncnak mindig.


De persze ha nincs jobb ötleted akkor tudsz neki utalványokat is adni. Ha annyira szereti a ruhákat akkor NewYorkeres utalványt is tudsz neki venni vagy esetleg ha szeret olvasni akkor könyvutalványt. Vagy esetleg nyomtass ki vele egy közös képet és a hátuljára írj neki valami szépet.


Viszont a legtöbb hiba ott kezdődik nálam ha valaki össze vissza csokikat/ chipseket ad vagy bögrét, parfümöt. Szerintem ezek a legrosszabb ajándékok.

2021. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Netflix előfizetést.
2021. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg azt is nehéz eltalálni, hogy milyen méret és stílus tetszene neki.

Hoszú hajúnak hajgumi, hajcsat, hajpánt, amit használ.

Ha olvas könyvjelző, esetleg egy könyv amit tudod hogy szeretne, utalvány könyvesboltba.

Ha van valamilyen állata, akkor annak valami, azzal kapcsolatban valami.

Valamilyen dísz, aminek szerinted örülne. Akár égősor, képkeret, meg még nem tudom mik vannak.

Kedvenc édességeiből, gyümölcseiből ajándékcsomag szerű.

Virág

Kreatív lelkűnek akármilyen festék, toll, papír, füzet

Hobbijához kapcsolódó eszközök, pl ha kosarazik kosárlabda, fényképezni szeret akkor ahhoz kellő dolgok

2021. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó sok Kotont
2021. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
#5 nem szép vádaskodni lehet egy erkölcsös és nagyon értelmes lányról van szó,én véleményem nem ér semmit mert a 26 senki vagyok, csak jó indulatból mondom ne böfögj ide hülyeségeket.
2021. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy most nem laptopról írok. Mert így elég nehéz ki fejteni. De erről mindjárt írok valamit. Mármint az erkölcsös lányokról. Ötös voltam. Mármint ötödik válaszoló
2021. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!