Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy barátnőneknmit érdemes...

Egy barátnőneknmit érdemes venni szülinapra?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat még annyira nem ismerjük egymást és 1 hét múlva lesz a szülinapja, 25 éves lesz. Szerintetek érdemes neki ajándékot venni és ha igen, mit érdemes amivel nem lehet mellé lőni? Pl ha elviszem moziba, Vagy valami más? Válaszokat előre is köszönöm!

2021. szept. 25. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Én valamilyen élményt szerveznek! Azzal nem lőhetsz mellé és a kapcsoltotokat is erősítené.
2021. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
67%

Én nem örülnék élménynek, szerintem az nagyon béna, főleg a mozi, mintha valami gyereknapot tartanál...

Szerintem a tárgyi dolgok jobbak, valami virág, esetleg ékszer, ha azokat hord, te ismered miket szeret.

2021. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban egyetértek a kettessel csak nem ismeri még eléggé ahhoz, hogy ajándékot vegyen (pontosítok, hogy milyen ajándékot vegyen).

Esetleg a csaj barátai,tesó?

Valaki akitől megismerned az érdeklődési köreit?

Én pl.ékszernek örülnék

2021. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
79%
2es én meg pont élmények örülnék. Ha odaállítanál valami béna sablon virággal vagy ékszerrel nem esne túl jól.
2021. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok

Én azt gondolom,hogy egy élmény mindig egyedi

De ki hogy van vele.

Én egy pl.libegőzésbek(ez csak a személyes példám,én ezt kaptam) sokkal jobban örültem,mint egy karkötőnek.

2021. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De valaki( pl.2) jobban örül egy tárgynak.

Esetleg ezt tudod?Mármint,hogy minek ötül jobban

2021. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy melyiknek örülne jobban, de talán megpróbálom kideríteni
2021. szept. 25. 20:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt tudod már közelebb vagyunk :)
2021. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Én pl. most mindennél jobban örülnék egy Convoy S2+ zseblámpának. Tök sötét van, így hazafelé bringával elég nehéz. Ezzel arra célzok, hogy nem biztos, hogy ékszer vagy mozi lehet a legjobb ajándék, hiába nő ő is! :) Próbáld kilesni, hogy mije nincs vagy mi lenne neki praktikus! Ha betalál, te leszel a király!!!
2021. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
24%
Hát szerintem valami szép nagy macit vegyél nekii, de mivel nem nagyon régóta ismeritek egymást így kicsi maci is megteszii, meg valamii finom csoki
2021. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!