Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor nők/férfiak pénisz/női emlő formájú tortát adnak barátaiknak egy évfordulón?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 13:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%

Aki érti a poént ott simán rendben van 😁

Nálunk is sokszor volt ilyesmire példa

2021. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Ócska, proli szint.
2021. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem izléstelen, de van az a szint, ahol ez roppant humorosnak számít.
2021. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy viccesnek szánják, pedig agyonnyomott, olcsó szar poén. Lányként elég alpári humorom van, de ez nagyon nem üti meg a szintet.
2021. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
90%

Fütyi alakú cukorka dömpinggel először Olaszország egyik tengerparti üdülőhelyén találkoztam, talán egy könnyed nyári estébe belefér az ilyesmi. A családdal megünnepelt, romantikus tortázásba szerintem kevésbé.

Sem adni, sem kapni nem szeretnék ilyesmit.

2021. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
Az első 2 válasz tökéletesen fedi a valóságot. Van akinek tetszik és van, aki túlkulturálta magát ami miatt alig tart viccesnek valamit. Jobb lett volna csatolni hozzá egy szavazást, legfeljebb 4 opcióba belesűríthető minden nézőpont.
2021. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
83%

Szerintem elég suttyó dolog, bár én a lánybúcsús pénisz-fétises kellékektől is irtózom.

Van, akinek vicces, ez van.

2021. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Színvonal kérdése, nincs mit ezen ragozni!
2021. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Ordenáré dolognak tartom. Szerencsére az én barátaim hasonlóan vélekednek erről mint én, így meg sem fordul a fejükben.
2021. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan annyira alpári, mint mondjuk Hadházi vagy Aranyosi viccein röhögni. Sokan még mindig Hofi-t ismerik el az egyetlen komoly magyar humoristának. Ezek az emberek a humornak egy 40 évvel ezelőtti szintjén megragadtak (az nem számít, hogy ők fiatalabbak ennél). Amivel nincsen semmi gond. Vannak ilyen emberek is, szépszámban. Én sosem voltam ilyen, pl. egyetemen az egyik haverommal minden héten párszor végigröhögtük hátul a 1,5 órás előadásokat, de úgy, hogy egymástól 10 méterre ültünk és elég volt hogy egy közös poénunk egymásra nézés után egyszerre eszünkbe jusson. Most ezért szégyelljem el magam mert tudok szinte mindenen nevetni? Az eddigi lepontozásokból úgy néz ki, hogy el kellene. Szerintem inkább fordítva kellene lennie, akik nem tudnak nevetni szinte semmin, azoknak kellene elgondolkodniuk, hogy miért fosztották meg magukat egy csomó örömforrástól. Aki az ilyen dolgokon nem tud nevetni, az sokkal boldogtalanabbul éli az életét. Annak meg mi értelme van? Ez olyan mint a zenehallgatás. Miért szeressek csak 1 műfajt? Hiszen van több tucat, és ha párra ráfogom, hogy az "proli, gagyi", akkor azzal annyit csinálok, hogy megfosztom magamtól annak a műfajnak az élvezetét. Szóval egy értelmes ember szerintem mindenben örömét leli, mindenben megtalálja a jót, és nem néz le semmit.
2021. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!