Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok segíteni,hogy mi...

Tudnátok segíteni,hogy mi lenne a megfelelő szöveg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy számomra nagyon kedves, volt matek tanáromat szeretném meglepni a születésnapján valami nagyon különleges módon. Mióta nem tanít, sokszor mondta,hogy ha segítségre van szükségem, akár el is mehetek hozzájuk. (A lányával egy edzésre járunk,azért vagyunk ilyen jó kapcsolatban.) És azt találtam ki,hogy mivel amúgy nem lennék képes zavarni, így most kivételesen meglátogatnám,de nem akármilyen módon. Egy matek füzettel mennék,mintha tényleg lenne kérdésem és megmutatnám a feladatot. Na már most ez nem egy rendes feladat lenne,hanem elrejtve benne,hogy azért jöttem,hogy felköszöntsem. És itt jön a baj..... esetleg valakinek nincs valami kreatív ötlete,hogy milyen matek példában tudnám elrejteni??


Az ajándékot már kitaláltam,de ha valakinek van valami nagyon egyedi,cuki ötlete,azt is szívesen megnézem.


Remélem sikerült értelmesen megfogalmazni mire gondoltam...

Előre is nagyon köszönöm!!



2021. okt. 16. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom pontosan, hogy milyen szinten állsz matekból, de Pl ami eszembe jutott, és gyorsan kivitelezhető, hogy 3 egyismeretlenes egyenletet mutatsz meg neki, az ismeretlenek a y,m,d lennének (év, hónap, nap) a végeredmény pedig a születési dátuma esetleg összekeverve, és a végén ott lenne, hogy pl. y=1970 m=10 d=25
2021. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh ez nagyon tetszik!! Köszönöm szépen! :D
2021. okt. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!