Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 12 éves lány...

Mit vegyek egy 12 éves lány születésnapjára?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni, kreatívkodni és táncolni.
2022. jan. 27. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Könyvutalvány ? Azt be tudja váltani magának,illetve Libriben talán vannak kreatív cuccok is ha jól emlékszem...
2022. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
28%

Aranyos karkoto peldaul a Claires boltban, ott fiatalab tini lanyoknak vannak "ekszerek" inkabb ilyen bizsuk, ott erdemes korbe nezni!

Esetleg valamilyen jo konyv regeny, peldaul Stephanie Meyer: Twilight, azt szeretik a lanyok!

Remelem segithettem!

2022. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 28. 09:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A twilight vagy ezer éve nem divat :/
2022. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
23%
Aki most 12 eves, az 2007-ben meg sem szuletett ergo neki lehet ujdonsag lenne a twilight :) És egy siker regény nem divat vagy nem divat, azt 10 év mulva is olvasni fogják! :)
2022. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy újdonság lenne, de az évek alatt csak ciki lett, a minősége egy cseppet sem javult...

könyvutalvánnyal nem lőhetsz mellé, de ha bemész a könyvesboltba, biztos lesz valaki a kiskamasz-részlegen, aki kisegít egy könyvajánlóval. (de a gyerekkönyvtárba is bemehetsz, ott 100%, hogy tudnak könyvet ajánlani)

amúgy meg filctollak, színes-mintás kartonok, csillámpor, csillámragasztó, csillámos karton, zseníliadrót, dekorgumi, pomponok, ezek bármikor és bármilyen mennyiségbe jöhetnek az uncsiknál, ha van hozzájuk türelme, már azokkal az aprómintás felnőtteknek való színezőkönyvekkel is elbír, van annyi kézkordinációjuk ennyi idősen.

2022. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Gyémántfestő, divatos és kreatív.
2022. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Tvájlájt a minőségi irodalmat szerető tinik körében nem volt divat anno sem, csak Patiszonért rajongtak a filmben a kiscsajok.

Mellesleg már bocs, de milyen “érv” az, hogy de hát azért, mert a születése előtt íródott? És? A filmeket pl rendszeresen leadják még most is, szinte kizárt, hogy ne hallott volna róla egy mai kiskamasz. Én sem éltem még ‘77-ben, mégis ismerem a Star Warst...


Kérdező, szerintem is ajándékutalvány könyvesboltba vagy próbáld meg kideríteni pl a szüleitől, hogy nem vágyik-e kifejezetten valamilyen műre. De tuti tipp nélkül ne vegyél, könyvvel is legalább úgy mellé lehet nyúlni, mint mondjuk parfümmel.

2022. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
16%

Én akkor is szeretem a twilightot :(

Na mindegy csak segíteni akartam, remélem találtál valamilyen jó ajándékot!!!

2022. jan. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Számos kifestőt nagyon kreatív dolog szerintem. Nagyon aprolékos munkát igényel stb.


Ha van valami könyv amire nagyon régen vágyik és van rá pénz akkor azt vagy könyvutalványt.


3d-s puzzle. (Én személy szerint nagyon szeretem.)


Ha szeret rajzolni ceruza, festék, különleges rajz füzet


Nekem hirtelen ennyi jutott eszembe remélem, hogy tudtam segíteni.

2022. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!