Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Melyik és milyen volt a...

Melyik és milyen volt a legrosszabb szülinapotok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyre rosszabb, hiszen egyre öregebb leszek.
2022. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Tavalyi. Látszott már a közelgő szakítás az akkori pasimmal, és még csak fel sem hívott aznap. Elég rosszul esett, hiszen állítólag még együtt voltunk. És valahogy pont a családból sem találta el senki az ajándékot - felesleges kacatokat kaptam, pedig több olyan 1-2 ezer forintos dolog is volt éppen, aminek nagyon örültem volna.
2022. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Az elsőnek igaza van.Nekem most lesz a 35-ödik,ez a legrosszabb.De 5 év múlva,mikor már 40 leszek,akkor meg az lesz a legrosszabb,és akkor azt fogom majd gondolni,hogy de jó lenne legalább 5 évvel fiatalabbnak lenni.
2022. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem zavar, hogy egyre idősebb leszek. Senki se marad fiatal örökre. Ettől még jól érzem magam.

A legrosszabb az volt, amikor vártam, készültem, készültek a barátok és a család is, és pont beteg lettem, így nem igazán élveztem.

2022. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 NTBS ***** válasza:
95%
A 31-ik, néhány nappal előtte derült ki, hogy a feleségem már mással tervez jövőt.
2022. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Az 1. Rendesen be lehettem rúgva, mert semmi emlékem nem maradt róla.
2022. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
25%
Sosem tartottam!Gyerekkoromban leszarták a szüleim, felnőttként egy csomó ideig abszolút nem érdekelt, utána meg azért nem tartottam soha mert nekem összekapcsolódik az alkoholFogyasztással, és én teljesen Anti alkoholista vagyok és undorodom a részeg emberektől
2022. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
96%
A gyerekkoriak rosszak voltak, felnőttként meg ezért pont leszarom a témát, zavar is mikor évente valaki szóba hozza.
2022. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
A 33. Szülinapom. Apukám haldoklott.
2022. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Jaj utolsó,nagyon sajnálom!:(

Nekem a gyerekkoriak tök jók voltak,imádtam ajándékot kapni,viszont felnőttként már titkolom,h mikor van,mert nem hiányzik,h emlékeztessenek minden évben,h öregszem-bár ha nem öregednék,akkor már nem is élnék!:)-,de így felnőttként egyébként se szeretek a középpontban lenni+megveszek magamnak mindent,ami megtetszik,így nem kell azon paráznom,h áljókedvet erőltessek magamra,ha vmi gáz ajit kapok!:)

2022. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!