Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ciki ilyen esetben ajándékötle...

Ciki ilyen esetben ajándékötletként felajánlani, hogy közösen vegyetek egy drágább ajándékot?

Figyelt kérdés
Ha egy rokon kérdezi, hogy mit vegyen a lányodnak ajándékba, és tudod, hogy kb 10 ezret szánna rá. Ciki felajánlani, hogy szálljon bele azzal a tizessel az ajándékba szánt mobiltelefon árába? Ez sértő lehet a rokon számára?
2022. okt. 2. 17:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy nincs semmi ajándékötleted, és a lányod is azt mondja, hogy nincs semmire szüksége.
2022. okt. 2. 17:49
 2/11 anonim válasza:
89%
Nem ciki, szerintem teljesen rendben van.
2022. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Tipikus prolitempó.
2022. okt. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sokkal, de sokkal értelmesebb dolog, mint venni valami olcsó vackot, amit jo, ha nem dob ki azonnal.
2022. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Akkor már inkább egy 10 000 Ft-os utalvány, vagy ajándék kártya, Müller, dm stb. Egy lánynak mindig jól jön az ilyesmi. Mellé egy pici csoki, és meg is van az ajándék.
2022. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

5-ös: ne légy már ennyire buta!

Egyrészt nem feltétlen minden lány sminkes cuccokat akar feltétlen.

Másrészt ha egy telefont akar, akkor abba sokat számítana a 10ezer ft, és nem 5 sampont akar helyette.

Mivel a rokon MEGKÉRDEZTE, mit szeretne, megvan, hogy mennyit szánna rá, akkor sokkal értelmesebb, ha a pénzt adja oda, és értelmes ajádnék lesz belöle, mint valami, ami pár nap alatt elfogy, és semmi értelm sincs.

2022. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
87%
Nem ciki.
2022. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

#6

Nem értem hogy miért butázol le. Én csak egy tippet adtam, nem kötelező megfogadni. A Müllerben nemcsak sminket lehet venni vagy sampont, rengeteg minden más is van, vitaminok, táplálékkiegészítők könyvek stb.

2022. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha a gyerek TELEFONT akar, akkor nem akar helyette sminket, vitamint, könyvet, stb kapni.
2022. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Ki írta hogy helyette? :D

Nyugodj már meg.

Nem lehet könnyű veled az élet, ilyen erőszakos, agresszív embert basszus… de nyugodj meg, én nem pontozlak le, sőt további szép napot kívánok neked.

2022. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!