Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Voltál már beteg a születésnap...

Voltál már beteg a születésnapodon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hanyadik volt, mi volt a betegség, és mennyire rontotta el? Kompenzálódott-e valahogy később?

2022. okt. 22. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Pár éve pont akkor menstruáltam, és borzalmasan rosszul voltam aznap. Nagyon erős görcseim voltak, alig enyhítette a Cataflam. Inkább a rosszullét viselt meg, nem az, hogy hű, születésnapom van.
2022. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen, sőt, egyszer az akkor még barátnőm, azóta már a feleségem pont aznap műtötték.
2022. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Én nem, de a férjem tavaly a születésnapomra beteg lett, így semmi ünneplés vagy bármi nem volt, helyette egész délelőtt járkáltam a városban gyógyszertárba, bevásárolni, aztán őt ápoltam. Annyira rosszul esett, hogy így alakult, hogy többször sírtam is napközben. Rá nyilván nem voltam dühös, hiszen nem tehetett róla, de akkor is nagyon rosszul jött ki. Később valamilyen szinten kompenzálódott.
2022. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább másnap szoktam.
2022. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
12 . Szülinapomon kórhàzban voltam.
2022. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem, mivel nyáron születtem.
2022. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
június 10-ém van a szülinapom. Amikor 20 éves lettem, pont a születésnapomon gázoltak el amikor zöld lámpán haladtam át a zebrán. Egy bedrogozott jogsi nélküli tizennéves kölyök gázolt el engem, és egy idegen srácot. A srác meghalt, én 3 hónapig voltam komában. Majdnem másfél év kellett a teljes felépüléshez. Azóta ünneplem június 10 és szeptember 20-át is. ( ezen a napon ébredtem fel a komából)
2022. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Október végén van a szülinapom, általánosban egymás után vagy 4-5 őszi szünetet töltöttem betegen, úgyhogy sokszor. Akkor nyilván nem örültem neki gyerekként, utólag annyira nem számít.
2022. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
11 eve epp decemberben nagyon lazas beteg voltam januarban van szulinapom azt hittem nem erem meg mellhartya gyulladas laz kohoges de szulinapom is igy telt.. De tuleltem
2022. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Egyre emlékszem, úgy 4-5 éve volt. Néhány napos hőemelkedéses, torokfájós valami volt és pont a szülinapomon este tetőzött.

Decemberi vagyok, szóval ekkor nem meglepő a betegség, de amúgy kifejezetten a szülinapomkor nem szoktam elkapni semmit. Remélem idén is így lesz. :))

2022. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!