Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok! Ti minek örülnétek...

Lányok! Ti minek örülnétek jobban születésnapotokra?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy lánnyal, és nemsokára születésnapja lesz. Mindenképp meg szeretném lepni valamivel, de meg nem tudom mivel. Én inkább valami közös programot csinálnék vele ez alkalomból mintsem valami tárgyi ajándékot venni neki. Ti minek örülnétek jobban, programnak vagy valami konkrét ajándéknak?

2023. ápr. 26. 15:39
1 2 3
 11/22 harebell ***** válasza:
95%
Nem tudom, mióta randizgattok, de ha az elején vagytok (illetve ahogy írod, az ő részéről nem is biztos a szimpátia), a programot is meg kell gondolni, hogy mi. Az ismerkedés ezen szakaszában én nem feltétlenül örülnék egy hosszabb programnak. Bőven elég lenne, ha elmegyünk sütizni vagy valami desszertes helyre, esetleg ad valami csokit ajándékba vagy ilyesmi.
2023. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Program.
2023. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Így az elején max sütizni, 1 csoki vagy 1 virág.
2023. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
83%
Abszolút program. Engem étterembe vitt el a párom szülinapomkor. Nem mondta el hogy hova megyünk, teljesen meglepi volt.
2023. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
iPhone 14 Pro Max
2023. ápr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Ha randizgatunk, akkor én annak örülnék, ha felhívna, hogy a szülinapodon szeretnélek elvinni ebédelni vagy sütizni vagy kávézni. Közben lehet beszélgetni, jobban megismerni egymást.

Különösebb programra még nem szívesen mennék, ha nem is vagyunk együtt.

Tárgy meg teljesen fura lenne.

2023. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben a legjobban annak örülnék, ha lenne valami laza és rövid, nem túltolt közös program, pl. cukrászda (de az sem konkrétan a születésnapon, hanem mondjuk utána hétvégén), és mellé valami egészen apró tárgyi ajándék, pl egy doboz bonbon.
2023. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
43%
Program plusz egy ajándék nem túl nagy nem is kicsi
2023. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 NTBS ***** válasza:
73%
Egyénfüggő.
2023. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hát én lányként annak örülnék nagyon születésnapomon (is) ha elvinne Halász Judit koncertre valaki. Hatalmas álmom hogy élőben felköszöntsön engem. Talán vidd el valami személyre szabott programra, talán értékeli mennyire odafigyelsz rá🥰

A lánynak pedig boldog boldog boldog születésnapot kívánok🎈

2023. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!