Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a páromnak születésn...

Mit adjak a páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Van pár ötletem de nem tudom mi lenne az igazi :/

Gondoltam ilyen mini tortácskára neki olyan ízben amit szeret (mondjuk lehet ez mindenképpen lenne neki ^_^)

Gondoltam fotós bögrére amin közös képünk van. Meg koncert jegyre mert pont a szülinapján lesz egy olyan előadó koncertje amit mindketten szívesen hallgatunk. Más ötletet is szívesen fogadok.


2023. máj. 19. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi jelenleg építkezünk, és én minimalista házszámtáblát csináltattam a páromnak (fehér szöveg, fekete alapon).

A bögre és a koncertjegy is jó ötlet.


Ötletként:

-egyedi kulcstartó (pl gravírozott)

-fényképkeret 4-5 közös képetekkel

-egyedi párna

-közös karkötő

-neki a kedvenc hobbijának megfelelő kiegészítő

-főzz neki

-süss neki tortát


Remélem tudtam segíteni.

2023. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a segítséget😊
2023. máj. 19. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A koncertjegy jó ötlet, emellett színházjegy, vacsoraszínház, szabadulószoba, társasjáték. Mi érdekli amúgy? Mit szeret a szabadidejében csinálni? Jah és mennyi a kereted az ajándékra?
2023. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 színház sajnos egyikünket se mozgatná meg :/

Akkor úgynéz ki a koncert jegy az elvileg mindenképp lesz. Mellé még valamit ami nem emlék ként marad meg neki?

A fa aprítás, fűrészelés, fű nyírás érdekli, szerelni is tud csak 1x csalódott magában nem tudom hogy azután szerelne e mert nem tudom, hogy hozzá nyúlt e a cuccaihoz. És akkor a fureszek érdeklik, kések, kés élezés (de már kés elezot is vett már magának tehát az se lenne jó xd) szereti még a kondit is, együtt járunk edzeni, szeret azért főzni is. Palántázni is palántáztunk már azt is szeret. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem ezek alapján valakinek jön egy jó ötlet számomra😁

(az ilyen páros cuccokat nem igazán szeretne gondolok itt példa ként az ilyen King & Qeen feliratú cuccokra meg egyéb) tavaly szülinapjára már adtam neki kulcs tartót amibe benne voltunk csak leesett és el lett hagyva az egyik üveg xd, az majd talán lesz új máskor. (nagyon örült és tetszett amúgy az neki)

2023. máj. 20. 00:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a koncert jegy 6000

Én nekem amennyi pénzem most perpill van az ilyen 30000.

Jó lenne valami apróság is ami viszont édes és szívhez szóló.

(Nekem nemrég volt a szülinapom tőle egy ingyen utat meg belépőt kaptam a Tropicariumba, egy gyönyörű nyakláncot amire mondta, hogy bármilyet választhatok (ott a Tropicariumba) fagyit vett nekem jó drágán több ezer forintért xd, meg később még vett nekem testápolot mert tudja, hogy az jót tesz az érzékeny, száraz és ekcémás bőrömre :)

Ezt csak úgy leírtam hátha valakit érdekel és ehez is tud viszonyítani.

2023. máj. 20. 00:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szerettek együtt főzni, akkor valami különleges fűszer vagy szósz, jó minőségű serpenyő?

Igaz,nem szülinapkor,de egyszer csináltunk olyat párommal, hogy "japán randi". Mivel mindketten szeretjük Japánt, délután elmentünk a Frei kávézóba és ott japán kávékat ittunk, aztán este japán étterem és utána moziban megnéztünk egy animét. Nagyon jól éreztük magunkat:) szerintem máskor is fogunk ilyen "tematikus" napot tartani.

2023. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koncert jegy offos mert mégis mondta, hogy annyira azért nem jön be neki az énekes xd
2023. máj. 20. 18:24
 8/8 NTBS ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg mire vágyik.
2023. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!