Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel játszik egy 6 éves?

Mivel játszik egy 6 éves?

Figyelt kérdés
Inkább kislánynak keresek ajándék ötletet, de teljesen el vesztem. 10000ft-ig gondoltam, de amennyi gagyi dolog van én magamnak se venném meg. Kisfiuknak valót több mindent találtam. De most a kislány fontosabb.

2023. júl. 6. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Lego vagy Playmobil.
2023. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%

Az én kishugom ugyan 7 éves viszont imádja a gyémántszemes kirakót. Órákig le lehet kötni vele (olcsón lehet kapni egy csomó üzletben s kínai ban is)


A mese könyveket is nagyon szereti. Mind ezek mellet az lps-eket is imádja csak mivel olyanokat már nem igazán gyártanak így másnak ezt körülményes lehet beszerezni...


Ezeken kívül imád legózni s playmobil játékokal játszani.


Remélem tudtam segíteni!

2023. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezekre én is gondoltam
2023. júl. 7. 07:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az unokám hét éves, még alig vettem neki játékot.

Készítetten neki már többet is, némelyik telitalálat lett, némelyiket alig veszi elő, viszont sokat játszunk együtt. Kitalálunk helyzeteket, azt űzzük-fűzzük-forgatjuk, évek óta visszatérő egyszerű kis szerepjátékok, olykor közvetlen egymás után ismételjük, ha erre van kedve, kedvünk.

Meg sétálunk, bogarat keresünk, vizet piszkálunk, biciklizünk, papírkivágózunk és hasonló fontos dolgokkal múlatjuk az időt, szerintem azért vagyok neki különleges, mert olyankor teljesen a közös játékra irányul minden figyelmem. Ha módod van rá, léphetsz ebbe az irányba is!

2023. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Üveggolyóval.
2023. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Idegen kislánynak veszed akiről a nevén kívül semmit sem tudsz? Akkor kérdezd meg a szüleit. Ha meg ismered a kislányt meg a szüleit, tudod miket szeret, mi érdekli, mivel játszik szívesen.
2023. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Az én hugim plüssökkel, műanyag játékokkal, építőkockával, lego-val, babákkal játszott. Én is 6 éves koromban ezekkel. De én még képes könyveket is nézegettem anno, bár tudom, hogy az ma már elég kevés 6 évest köt le. Szerintem is a szüleit kérdezd erről, mert minden gyerek mással szeret játszani.
2023. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
plüssállat
2023. júl. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Nyilván ismerem a kislányt, csak mivel rengeteg játéka van, így nehéz olyasmit venni ami még nincs. Amúgy egy karaoke szettet kapott, nagyon tetszett neki, imád énekelni is.
2023. júl. 10. 10:08
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Szuper! Ha imád énekelni, akkor a legjobb ajándékot vetted.
2023. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!