Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vennétek...

Milyen ajándékot vennétek annak, aki megmentette az életeteket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
A semmitől a luxuslakasig bármit, attól fuggoen, hogy ki és pontosan hogy mentett meg és mennyit tudok rá szánni.
2023. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Legalább egy szép tortát. Mármint akkor ha komolyan tett is a megmentés érdekébe.
2023. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ami számodra belefér, itt is a szándék a lényeges, ha emgteheted vehetsz neki egy autót is, ha csak egy csokor virágra telik az is tökéletes, nem az értéke a lényeg.
2023. júl. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 vantel ***** válasza:
26%

Semmilyet.

Az életem során viszonoznám !

2023. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe! Ajándékot kellett volna neki vennem amikor megmentette az életem. Én hülye meg hozzámentem feleségül! 🤷‍♀️😩
2023. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

5

😂😂😂

2023. júl. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 És megbánta már? :D (Na jó, ez picit gonosz volt, de nem tudtam kihagyni :) Remélem boldogok vagytok együtt! :)
2023. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
94%

Tudnátok még ötleteket mondani? Ugyanaz érdekelne, ami a kérdezőt. Egy teljesen vadidegen nő mentett meg ma (vagyis már tegnap), mikor egy férfi követett az utcán. Nem tudom, hogy csak a táskám kellett-e neki vagy meg is akart erőszakolni, de ha nincs ott az a nő, biztosan elkapott volna, nem egy jó környéken voltunk, plusz a városomban nem ez lenne az első ilyen eset mostanában.

A nő a 40es évei első felében van, van egy kb 3 éves kisfia. Nektek jut eszetekbe valami? Virágot veszek majd frisset, de nincs nagyon ötletem, nem akarom egy kávéval letudni az egészet. 18 vagyok, nincs valami sok pénzem. Ötletek?🥺

2023. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

8!


Hogy tervezel megkeresni egy vadidegent?

Nem kell semmit venni, írsz egy szép képeslapot és kész

2023. júl. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
78%
#9 tudom hol dolgozik és van egy közös ismerősünk, ez egy kisvàros. Nem szeretném ennyivel lerendezni, hogy írok egy képeslapot, az életem ennél picit drágább.
2023. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!