Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van aki születésnapja közeledt...

Van aki születésnapja közeledtével inkább depis mint boldog?

Figyelt kérdés
Még csak 20 éves leszek. Nem igazán ünnepeltem soha a születésnapomat. Gyerekkoromban sem csaptak nagy felhajtást miatta. Normális, hogy nem szeretem ha elkezd közelegni ez a nap? Közeli barátaim nincsenek így általában felköszönteni sem szoktak, ami kicsit zavar, de nem hiszem, hogy ha az ellenkezője lenne igaz akkor sokkal jobban érezném magam. Folyton az jár ilyenkor a fejemben, hogy mennyire nem ér semmit az idő, mivel olyan gyorsan telik és méginkább feszülök, mert alig értem el valamit ebben az évben.

2023. aug. 2. 12:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Szerintem azert, mert tudod hogy nincsenek közeli barátaid akikkel a legszívesebben töltenéd ezt a napot. Menj bulikba, erre-arra s haverkodj össze valakivel
2023. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk addig 1 napom van és dolgozni is fogok, de köszi!❤️
2023. aug. 2. 13:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit még korai, de a 30-nak és az utána következőknek szerintem senki se nagyon örül, akkor se, ha 100-an köszöntik fel és csapnak bulit.
2023. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Nem foglalkozom a születésnapommal. Tudomást sem veszek róla, ha nem szólnak.
2023. aug. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot kívánok!


Ne szomorkodj, inkább gondolj arra hogy még mennyi minden várhat Rád! Ismerkedj, barátkozz, ha valamivel elégedetlen vagy akkor próbálj meg változtatni rajta. Ma is süt a nap és szép idő van, még a természet is tudja hogy szülinapos vagy!

2023. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Boldog Születésnapot!

Bár az évkor csak egy szám…. Annyi idős vagy amennyinek érzed magad.

2023. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: Akkor én kétszer annyi időa vagyok, mint valójában. 😁
2023. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára kb a 17.nek örültem valamelyest. Nevetséges így visszagondolva, de a 18.on már totál ki voltam akadva, örök tini akartam maradni. Most meg nyilván nem örülök, így túl a 30-on.
2023. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Nem is gondolnad milyen konnyen osszetudsz valakivel baratkozni. Pl nekem egyik legjobb baratom azt se tudom hogy lett egyaltalan baratom xd. Csak neha talalkoztunk suli utan, kiderult h mindketten hulyek vagyunk, talal az egyenisegunk. Bar most annyit nem latom mint eddig(mert nyar van es o messze lakik) de azert neha beszelunk telon
2023. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Isten éltessen! Ne szomorkodj, keress barátokat, akár fb-on!
2023. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!