Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek a születésnapjára? (13 éves) Nem nagy pénzösszegre gondoltam . Kb 2000-3000 Ft.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:18
1 2
 11/14 Sugarpirate válasza:

Szia :)

Igaza van annak aki azt írta hogy mivel a legjobb bnőd akkor tudnod kell mit vegyél neki.

De tudom hogy ez nem ilyen könnyű, mert a boltban van 100+1 olyan dolog aminek 100% hogy örülne. Ezért is nehéz a választás.

Keress vagy készíts olyan dolgot ami egy nagyon szép emléket idéz fel akárhányszor csak rá néz, vagy menj el a fényképészhez és az egyik közös képeteket csináltasd meg A4-es képként. Aztán dedikáld humoros vagy megérintő szöveggel. Nálam ez már bejött párszor.

Sok szerencsét.

2011. nov. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 10 deka farhát ***** válasza:
2-3000 forint??? 13 évesen én magamra nem mertem ennyit költeni, nemhogy barátokra...
2011. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Anyádék jól keresnek ha a barátnőd szülinapjára adtak 2000-3000 forintot hogy vegyél neki valamit. Amúgy meg csináld azt amit én xD csomagold be a pénzt tegyél bele egy cetlit hogy vegyél azt belőle ami neked tetszik. Ennyi. XD
2012. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kefei Bence válasza:
mű brokeszt xd
2012. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!