Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek legjobb barátnőm...

Mit vegyek legjobb barátnőm születésnapjára? (lent)

Figyelt kérdés

Eddig mindig kozmetikai cuccokat adtunk egymásnak (parfüm, tusfürdő, sampon..stb) és ez már nagyon uncsi. Szeretnék valami mást venni, ami nem olyan drága és örülne neki. De az a baj, hogy sose mondja, hogy mit szeretne, minek örülne, nem tudom, hogy mire lehet szüksége?

Viszont! Tudom, hogy ti se tudhatjátok, hogy mit szeretne, de adhatnátok tippeket, hogy mi az szerintetek aminek egy átlagos 16 éves lány örülne?


2011. dec. 2. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem örvendene egy tini könyvnek, például: Amikor életemben elöszor..., vagz a lányok nagy könyve...Nézd meg a bookilneon, szerintem kapsz olyat ami nem nagyon dréga és örölne neki.:)
2011. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vibrátor magányos estékre
2011. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bemész egy boltba és bármi cuki apróság.. smink kellékek, zokni, apró sminktükör, egy szép notesz/naptár, bizsuk, övek, kistáska, hajpánt.. bármi, ami hasznos lehet - én mindig így választok barátnőknek ajándékot.
2011. dec. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!