Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeretnék venni a barátomnak...

UzsiHusi kérdése:

Szeretnék venni a barátomnak egy könyvet. Nagyon szeret egy könyvet: Vladimir Nabokov-Lolita. Arra gondoltam, hogy egy általa írt művet adok neki. De mivel nem ismerem az írót nem tudom melyik könyv jó. Nem tudnátok ajánlani egy könyvet amit ő írt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓÓ de imádom én is a Lolita könyvét!

Nagyon jó könyv.

Én olvastam tőle az ADA könyvet is.Ez is nagyon jó.Ha szereti Nabokov egyedi stílusát akkor ezt a könyvet ajánlom neki..

Van még egy könyv amit én nem olvastam el,de azt mondják jobb mint a Lolita.Ez a "Gyér világ" (én azért nem olvastam el,bár ez is megvan a könyvgyűjteményemben ,mert ez a könyv verses formában van írva..Így még nem szántam ré magam,hogy mint hosszú vers vagy ének formában elolvassam..De az Ada könyvét nagyon ajánlom..

2012. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondanad par mondatban, hogy miről szól?
2012. jan. 16. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ada könyv röviden:

egy testvérpárról szól a gyerekkoruktól kezdve életük végéig elkíséri őket a történet.Kicsit Lolitás,mert a testvérpár testileg és lelkileg is oda vannak egymásért.

DE! ők nem a földön élnek hanem az ikerbolygóján Démonianon.Megismerheted a Démonian világát,a benne élők gondolkodását,vallását,érzéseit..Olyan romantikus,fantázia regény..Leírja,hogy miben más mint a föld..Jó könyv nagyon...

2012. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jan. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!