Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

17/L


max 20-ig de mondhattok ötletet felette is. ti most mire vágytok? én mit kérjek? (lehet hasznos is, vagy nem hasznos :D )


2012. jan. 27. 06:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem most egy laptopra lenne nagy szükségem, meg egy angol nyelvtanfolyamra, meg egy spanyolra, hogy meg legyenek a nyelvvizsgáim. Meg szívesen eljárnék fitness-terembe. Vagy úszni. Vagy egy wellness-hétvégének is örülnék. :D Szóval lenne ötletem. Vagy tényleg elkérném a pénzt és majd meglátnám mikor lenne rá szükség. De biztos nem a környéknek adakoznám el a szülinapi pénzemet...20L
2012. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
10%
Pónit!
2012. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
lamináló gépet kérnék most
2012. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
49%
Ha nem tudod, mit kérj, akkor tedd el a pénzt, és később majd ha szeretnél valamit, lesz rá. Vagy esetleg valamilyen tanfolyam, bérlet, stb.
2012. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
47%
kérj engem
2012. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%
En telefont kernek, mert behalt az enyem, es most egy olyan van, ami eppen csak megszolal. Ha mindened megvan, ne kerj semmit, ha adnak fogadd el, ha utnek, szaladj el. :)
2012. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
kerj valami szines kotofeket (: vagy CD-t..en majdnem bepisiltem oromomben amikor szulinapomra megkaptam a Nirvanatol a Nevermindot :D vagy konyvet. parfumot. diszparnat. csillart. fustolot. egy nagy csokor viragot. egy doboz igazan jo cigit. edesseget. szovetkabatot. piros pöttyös taskat. februari buszberletet :D
2012. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
..vagy teat. olyan nagyon finom kulonlegeset :3 fesztivaljegyet - vagy annak az igeretet, szinhazjegyet (Kaposvaron most jatsszak majd a Kez c. darabot, jonak igerkezik), ja es olyan nincs hogy mindened megvan a lovaglashoz, en mindig talalok ujabb es ujabb hianyzo dolgokat, ugyhogy hajraa! (:
2012. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
nekem ennyiért bicikli lámpák kellenének maradékból vennék még bicajos kistáskátis.
2012. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
57%

Vibrátort:)

Annak biztos örülnél, ha még nincs:)


Én telefont kértem, csak nem kaptam:(

De, ha nincs ötleted akkor én is azt javaslom, hogy kérd el a pénzt, az később valamire tuti, hogy jólesz.

2012. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!