Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a legjobb barátnöm...

Mit adjak a legjobb barátnöm 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Pénzem az nincs. Meg ö amùgy is inkàbb ilyen müvészlélek (szobràszatot tanul), és lehet hogy vmi kèzzel kèszítettnek jobban örülne. Ötleteket vàrok. Ès elèg SÜRGÖS!!!

Köszi:))


2012. febr. 29. 06:51
 1/5 anonim válasza:

Szerintem készíts neki valamilyen ékszert, süthető gyurmából. (fülbevaló, nyaklánc, karkötő, kulcstartó) Ha van egy kis kézügyességed, akkor nagyon szép dolgokat lehet készíteni. És pár 100FT-ból kijön.


Igazából Te ismered a barátnődet, tudnod kell mit szeret. :)


Vagy csinálhatsz, már nem használt játékokból, ugyan ezeket. (legó, dobókocka, társasjáték figura)

Nekem is vannak ilyen barátaim. Én aki rajzol, annak ceruzák végéből (radíros) csináltam fülbevalót. Fiúnak, ugyan csak ceruzából, képeket.


Én is rajzolok, szobrászkodom, festek, fúrok faragok, szóval mindent csinálok. Az én barátaim mindig, valami ehhez szükséges eszközt adnak. Például filceket, ceruzákat, ecseteket, stb, persze ez nem nagy ajándék, de ha ennek örülök, és hasznos is :D (szoktak mellé tenni, valami dísztárgyat is, gyertyatartó, füstölő tartók, füstölők)


Viszont a 18. születésnap a lányoknál ilyen nagyon nagy ünnep, lehet a fiúknál is, csak nekem nem volt az. Lehet valami nagyszabású kellene ami mindig megmarad. Esetleg ha mondjuk 500Ft-od van rá, vegyél valami szép átlátszó poharat, nyomtassatok ki közös képet, és dekupázs technikával vidd fel rá. Én egyik barátom 20. születésnapjára hasonlót készítettem. Egy félliteres korsóra, tettem rizspapírt. és arra egy gitáros képet (személyre szabott, csak neki rajzoltam).


Lenne sok ötletem, csak nem akarok regényt írni, így is sok..:D

2012. febr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sógyurmából alkoss neki valamit.
2012. febr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
valami keményet.....
2012. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha egy tortát csinálnál neki? Lehet venni torta lapot, hozzá zselatint meg pudingot. Én a legjobb barátnőm 18, szülinapjára megcsináltam egy ilyen kis tortát, a zselatinba gumicukrot raktam, elhívtam pár haverját akikkel tudtam, hogy jóban van, lefoglaltam egy asztalt az egyik ilyen kis kocsmában és odahívtam őt, hogy "koccintsunk" egyet. Nagyon örült a többieknek is, meg a tortának is.
2012. febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket:)) hasznosak voltak;D
2012. febr. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!