Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy ünnepelted a 18. szülinap...

Hogy ünnepelted a 18. szülinapodat?

Figyelt kérdés

Ha volt már: Hogy ünnepelted? Jó volt? Ha nem, milyet szerettél volna helyette?

Ha nem volt még: Hogy szeretnéd ünnepelni?

Kort és nemet is írjatok :-)


2012. márc. 3. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A családommal ünnepeltem, nem volt IHB buli :) Nagyjából mindegyiket ugyanúgy tartom, még nem ünnepeltem meg úgy külön a barátaimmal.

Jó volt nekem a családommal is :) Könnyen zavarba jönnék ha nagy tömeg ugrott volna elő egy sötét szobából :D


23/N

2012. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem ünnepeltem meg, nem örültem, hogy betöltöttem. Pedig szombatra esett. De annyi volt, hogy apukám megsütötte a szokásos tortát, kaptam ajándékot, aztán értemjött a barátom és nála voltunk, meg ott aludtam. Nem szeretek amúgy sem bulizni, mert én nem iszok, rajtam kívül meg mindenki, és az gáz lett volna, ha a szülinapomon én unatkozok mert körülöttem mindenki totál részeg. Úgyhogy inkább kihagytam az ünneplést.
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én ha úgy nézzük 2x is ünnepeltem. Egyszer egy szűkebb baráti körben, rá egy hétre meg felmentünk(ugyan azokkal a barátokkal) Pestre egy buliba. Összességében az első jobb volt.


18/F

2012. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 d.pocok válasza:
100%

Anyukámmal és a bátyámmal elindultunk a Trófeába vacsorázni, és azt mondták, hogy sajnos a nővéremék nem tudnak jönni. Sőt még a kocsiban fel is hívott, hogy sajnálja hogy így alakult, de majd megünnepeljük. Miután megérkeztünk és beléptünk az ajtón, elpillantottam egy kicsit oldalra és láttam, hogy ott ülnek... nem is emlékszem arra a pár másodpercre, amíg leblokkoltam. Nem hittem el, hogy ők azok. Becsaptak! =D Beszélgettünk, jól éreztük magunkat meg stb, aztán sötét lett és elindult a jó kis boldog szülinapot dal (Halász Judit) és hozták a tortát. Hát nem mondom kissé zavarban voltam, meg el is pityeregtem magam. Szóval összességében nagyon jó volt. =)

21/N

2012. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor volt a szóbeli szakmunkásvizsgám.
2012. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimmel étteremben voltunk,a barátnőmmel meg otthon, amikor ő lett 18, a vidámparkba mentünk el.
2012. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most hogy így mondod, őszintén szólva egyáltalán nem emlékszem rá, hogy hogyan ünnepeltem. Talán egy kisebb baráti összejövetel lehetett, semmi extra, ennél sokkal emlékezetesebb szülinapjaim is voltak már távol a családomtól és barátaimtól. A 19.-et Csehországban töltöttem és kora délután váratlanul beállított egy barátom, egy barátnőm és a párom, illetve elhozták a szüleim ajándékát is és két láda őszibarackot a kertünkből. Ennél nagyobb ajándékot nem is kérhettem volna, hát eltört a mécses rendesen. :)) Azt a napot velem töltötték.


A 21.-et a török riviérán ünnepeltem. :) Ezek valahogy jobban megmaradtak. :)

2012. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem.

De nem azért, mert részeg lettem volna.

Csak gondolom semmi különös nem történt.


28

2012. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én azt tervezem ,hogy nagy bulit rendezek.De nem olyat mint az mtv-n szokott menni,hogy csak azért hívnak meg embereket ,hogy tömeg legyen.Csak a barátaimat hívom meg.Azt szeretném ,ha egy ilyen "partiház"-at ki tudnánk bérelni és akkor nem kéne aggódnom a ház miatt,mert ha otthon csinálnám akkor stresszes lennék mert nekem kéne figyelnem a rendre meg ,hogy ne tegyenek tönkre semmit.

Nem sokára leszek 17 szóval még bőven van időm kigondolni,hogy pontosan mit szeretnék :)

2012. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!