Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapi kuponokra ötletek...

Születésnapi kuponokra ötletek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A párom születésnapjára kis cetlikből álló csomagot adok. Hogy legyen az év minden napjára egy, 365 db kis cetlit csinálok neki, amikre egy régi emléket, idézetet és kuponokat írok. Ebben kérném segítségeteket, és minél több ötletet, hogy milyen kupont lehetne még kitalálni? Már írtam pl: vacsora, türelem, sztriptíz, együtt fürdés, piknik kuponokat. Ezen kívül még van 1-2, de várom ötleteiteket!


Ui: az olyan kommentárokra nem vagyok kíváncsi, hogy nŐljek fel, komolyodjak meg, és ne csöpögjek ennyire. Már 4 éve együtt vagyunk a párommal és szeretném kicsit feldobni a kapcsolatunkat, valamint saját készítésű ajándékot is adni neki. (Tudom, hogy nagyon örülni fog neki.)


2012. márc. 7. 19:47
 1/2 anonim válasza:
én is csináltam hasonlót, abban volt pl masszázs, meg h megfőzöm a kedvencedet, 1 óra csókolózás (szigorúan csak csók! :D) és a "bármit kérhetsz" is nagy sláger :D
2012. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én csak úgy poénból beletennék egy-két "újra húzhat", és "nem nyert" cédulát is... :-DD


Tudom, tudom, gonoszság... De ha elképzelem, milyen fejet vágna egy ilyen cetlitől!


Pedro

2012. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!