Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Sógornőmnek 30. dik születésna...

Sógornőmnek 30. dik születésnapjára mit vehetnék? Minden ötletet szivesen várok.

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Mennyire vagytok jóban? Mondjuk szerintem, hacsak nem vagytok jó barátnők is egyben, akkor valami általános figyelmesség is elég, pl. egy doboz bonbon, vagy vmi, amit szeret.

Tőle mit szoktál kapni?

2012. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
21%
Mi a fene az a 30.DIK?! Könyörgöm...
2012. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk,minden születésnapot megünneplünk,álltalában apró ajándékokkal.Most valami másra gondoltam,mivel 30.szülinap,de nincs ötletem:)
2012. márc. 9. 18:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk,minden születésnapot megünneplünk,álltalában apró ajándékokkal.Most valami másra gondoltam,de nincs ötletem:)
2012. márc. 9. 18:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,kétszer küldtem el.
2012. márc. 9. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Masszázsbérlet,wellnes vagy szépségszalon belépő,színház jegy,meglepetés buli
2012. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az előttem levő választ díjazom: masszázs, szépségszalon belépő vagy ilyesmi... vagy: kozmetikai ajándékutalvány.
2012. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!