Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudom, már többen feltették a...

Tudom, már többen feltették a kérdést előttem, de mit gravíroznátok a párotoknak ajándékozott ékszerbe?

Figyelt kérdés

Régebben már 4-en is feltették ezt a kérdést, de nem találtam köztük olyan hozzászólást, amit hasznosítani tudnék.

A monogramjainkat nem szeretném, a kapcsolatunk kezdődátumát sem, azt sem, hogy Szeretlek, Imádlak, örökké együtt, stb. Egyrészt már van monogramos nyakláncunk, másrészt (szerintem) egy férfi nem szívesen visel nyálas szövegeket tartalmazó ékszereket.

2 éve vagyunk együtt, egy komoly kapcsolatról van szó.

Azért kérdezősködöm itt is, mert a legjobbat szeretném kihozni az ajándékból, hogy ne kelljen eljátszania, hogy tetszik neki.


Ami egész elfogadhatónak tűnik, az a "Maradj enyém!", bár ebben is bizonytalan vagyok, hogy mennyire feszegeti a nyálasság határát...


Ha valakinek van valamilyen jó ötlete, segítsen nekem! Férfiak is hozzászólhatnak a témához, mi az, amit ők szívesen látnának karkötőiken.



2012. márc. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Forever, from me to you. Hirtelen ennyi:)
2012. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TEM= Te az enyém vagy. Munkácsy Mihály hívta így a nagy szerelmét. Nekem nagyon tetszik. Nem nyálas, és minden benne van.
2012. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem a TEM-ről a transzmissziós elektron mikroszkóp jut eszembe
2012. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Muszáj gravírozni? Anélkül is örök emlék marad, ha együtt maradtok. Ráadásul, ha esetleg gyereketek lesz, továbbadhatja majd neki. Aki pedig a szülei szövegével biztosan nem fogja hordani, hanem szépen túlad rajta.
2012. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!