Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak anyának szülinapjára?

Mit adjak anyának szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Zálogcédulát.
2012. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hány éves?miket szeret?vagy milye van?például ha szeret főzni mondjuk szakácskönyv vagy valami ilyesmi,de ez csak egy példa,vagy ha szereti a virágokat mondjuk virágot,vagy vázát..vagy kérdezd meg,hogy mit szeretne
2012. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En mar annak is nagyon orulnek, ha ilyen alkalmakkor kapnek egy oriasi olelest a gyerekeimtol, meg egy "Isten eltessen!"-t.
2012. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
az én anyukámnak most volt, megsütöttem a kedvenc muffinját, és abba raktam egy gyertyát, mert mi egy egész tortát pl nem ennénk meg, meg vettem neki egy parfümöt mert elfogyott már. amúgy ha kitalálsz valami ötletes apróságot annak is nagyon fog örülni!
2012. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thiglianus válasza:
47%
Állj fel a géptől, ismerd meg Édesanyád, és dönts magadtól. Mit szólsz? Mert kezdheted is. ;)
2012. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1kg húst meg 1 varázspálcát békanyelvvel!
2012. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Képkeretet a saját vagy esetleg családod képével, de ha engem kérdezel én brad pitt képét raktam be.
2012. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!