Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek egy torta és...

Szerintetek egy torta és gravírozott kulcstartó elég lenne a barátomnak? 17 éves lesz.

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt, többre most nem futja, szóval maximum mást tudnék adni helyette..de más ötletem nincs.

Szerintetek? És mit írathatnék rá? Ami nem túl nyálas, és nem kell szégyellnie más előtt? Köszönöm!:)

17L


2012. márc. 28. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked, tőlem!2012.
2012. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DannyZuko válasza:
valami ilyesmit... Emlékül 2012 május 12... Pl. persze a dátum a szülinapja... ez személytelen és mégis tudni fogja, h tőled van amikor látja. másnak meg akármit mondhat, h kitől van. Tortát meg süss neki inkább. egy piskótalap, pár szelet gyümi és kocsonya rá... máris kész a gyümölcstörta. 1,5 órár sütögettél, de tőled van... a gyümölcsökből kirakhatsz kis szivecskét vagy akármit. eredeti ötlet, olcsó, személyes ajándék és könnyű megcsinálni...
2012. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kersztnevét,a becenevét,a horoszkóprajzát,a dátumot,
2012. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én sütöm a tortát:) annak biztos örülni fog, csak tényleg elég ez így?:/ mert azért nem olyan nagy ajándék:/ Félek, hogy kevés:/
2012. márc. 31. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kevés.Önálló keresetetek gondolom nincs.

A lényeg,hogy szeretettel adod és nem az ára a szeretetmérő.

2012. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem bőven. Ha te csinálod a tortát, az már eleve nagyon személyes. Én ( gondolom te is) írnék még vmi "szépet" a tortára, ami csak neki szól. Lehet ez csak egy szó, akár az is, hogy 'szeretlek'
2012. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!