Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajándékoznátok 25 éves...

Mit ajándékoznátok 25 éves férfinak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, és tudom,h nekem lehetetlenség megfizetni. :( A másik gond, h mindent megkap, amit megkiván. Csak egy szavába kerül és az anyja megvesz neki mindent, igy már nem nagyon maradt olyan, amit szeretne.

Én még tanulok, igy nem nagyon költekezhetek ki. Valakinek vmi ötlete? Tudni kell róla,h túra motoros, informatikus és nem hord ékszereket.



2012. ápr. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
valami alkoholt? vagy akár a motorhoz egy sisakot. te szoktál vele motorozni? ha igen akkor egy összeillő sisakot. vagy akár csak egy romantikus vacsorát néha az is elég :)
2012. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy ilyet vedd fel azt hajrá

[link]

2012. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 hónapja diplomált, akkor kapott alkoholt.


Egy rendes bukósisak 60000 forintnál kezdődik, és van is neki...de ha nem lenne, akkor se tudnám megfizetni.

2012. ápr. 5. 10:40
 4/6 anonim válasza:

Szerintem nagyon az anyagi dolgok felé viszed el az ajándékozást. Egy csajtól nem ezt várja el a barátja.

Én például azt kaptam a feleségemtől nemrég, hogy

piros masnival átkötve bejött a szobámba (csak ez volt rajta) és azt mondta, minden kívánságomat teljesíti.

Az volt a kívánságom, hogy kaphassam el annyiszor egy nap, ahányszor csak akarom és úgy ahogy én akarom.

Ha motoros a srác, akkor biztosan mindene a motor, szereti a gépet, gondoskodik róla... Szerintem ha áttörölgetnéd a motorját rajta ülve úgy, hogy éppen lássa, amikor hazaér. Mondhatnád, hogy ez az ajándékod számára és csak akkor szállsz le a motorjáról, ha megdöngetett rajta.

2012. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm az ötletet! Bár ezt nem most fogom kivitelezni, de nagyon tetszik!!!! :)
2012. ápr. 5. 11:06
 6/6 anonim válasza:
vehetsz valami pólót, puma, ducatti, honda vagy akármi...biztos illene hozzá, és lehet találnál elfogadható árban is:)
2012. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!