Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Budapesten keresek olcsó...

Budapesten keresek olcsó tortát ovis szülinapra?

Figyelt kérdés
Mivel én nem szeretem a torát nekem nincs különbség a Tescos, és a cukrászdai között, de félek a Tescos/Auchanos nem jó minőségű, de a cukrászdait túl drágának tartom. Tud valaki olcsó helyet cukrászdát Budapesten, vagy olyat ahol esetleg most akció van?
2012. ápr. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen Tesco-s/Auchan-os tortát semmiképp ne vigyél, pont ma beszélgettünk róla az unokaöcsém kétéves szülinapi buliján, hogy ezeket be kéne tiltani!

Akkor már az is jobb, ha nem viszel semmit, csak mondjuk pár szem pogácsát, abban legalább nincsenek műanyag cuccok, meg egy rakat tartósítószer...

Sajnos az igazi torta viszont drágább, pont azért, mert igazi alapanyagokból készült. Olcsót ebből nem nagyon fogsz kapni. :( Habár kérdés, mi minősül olcsónak neked, mert, ha pl. eddig a Sugar Shop-osokat nézted, akkor annál azért van olcsóbb is persze. Szerintem próbálj meg valami helyi "no name" cukrászdába menni, ha olcsóbbat szeretnél, szóval ne egy Szamosba mondjuk, mert az - bár nagyon finom - drága.

Mindenesetre az én mottóm: vagy jót vagy inkább semmilyet.

Ha nagyon sokallod, akkor mondjuk vigyél ilyen kis celebrations vagy kis szelet Milka csokikat, amiből mindenki tud venni.

2012. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Abban egyet értek, hogy a Tescos és hasonló torták tele vannak adalékanyaggal, csak abban nem vagyok biztos, hogy a cukrászdai torta nem. Ez kicsit önzőség, de sajnálok 5000 Ft-ot kiadni egy tortára, amiből az én gyerekem max. egy fél szeletet eszik. A minőségen azért vacillálok, mert úgy is "idegenek" eszik meg.
2012. ápr. 9. 21:58
 3/3 anonim válasza:
Hányan vannak az ovisok? Mert lehetne apró muffinokat (ovisoknak való mintával:kisautó,lepke,virág,...) venni/csinálni, bár nem megszokott, de lehet, hogy olcsóbb a tortánál és jópofa is.
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!