Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajánlotok mit vegyek a...

Mit ajánlotok mit vegyek a barátom 18. -ik születésnapjára?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt a barátom 18.-ik születésnapja. Az ég világon semmi de semmi ötletem nincs ,hogy mit vegyek. Max. 2.000 Ft -ot tudnék rá áldozni. Az a baj ,hogy az ízlését még nem annyira tudtam kiismerni mert még csak egy hónapja,hogy együtt vagyunk.

Amit eltudok róla mondani,hogy: Szereti a vicces dolgokat, az illatából ítélve szerintem szereti a spay-ket,dezodorokat,parfümöket csak fogalmam sincs milyet szeret, szereti az állatokat főleg a kutyákat..és szeret bulizni inni stb...ja és nagyon nagy haspók , égszert is hord van egy ezüst nyaklánca meg egy gyűrűje amit az anyukájától kapott ..de szerintem az égszer vásárlás nem jó ötlet mert ezt a két égszert úgyse cserélné le soha. Meg amúgy sincs rá annyi pénzem.


Kb ennyit tudok elmondani esetleg van valami ötletetek ezek alapján? kérlek normális válaszokat írjatok! Nekem ez fontos lenne!



2012. máj. 3. 18:40
 1/2 anonim válasza:

Na... mint holnap 18. szülinapos, nekem is vehetnél valamit! :))

Egyébként... ott a válasz is. spray, dezodor, parfüm. Olyat vegyél, amit érzel rajta, boltban majd szagold meg, és válassz egy finomat. Egyébként valami egyedit is adhatnál neki, bármit, ami megmarad emlékbe. Én legalábbis ilyen vagyok. Viccces dolgok pedig... bármi jópofát megtalálsz, nézd meg mennyibe kerülne, és vedd meg neki, esetleg valami kisebb dolog mellett, amit szintén megtud tartani pl. emlékbe. :)

De neked kell dönteni, mert nem ismerjük a srácot. Sok sikert hozzá. 1 óra 6 perc és én is 18 leszek, furcsa...

2012. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ ..és Sok Boldog Születésnapot :) üdvözöllek a nagykorúak világába :D
2012. máj. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!