Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anya 40. születésnapjára mire...

Anya 40. születésnapjára mire ajándékot készítsek vegyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Készíteni pedig ha ügyes vagy, tudsz neki egy finom vacsorát, süthetsz neki tortát, kidíszíted 40 gyertyával, marcipánvirággal.

Én az anyukád helyében egy jó masszázsnak örülnék, lehet venni kuponnal jóval olcsóbban, vagy egy kozmetikai kezelésnek, esetleg egy manikűrnek, ezek még nem olyan durván drágák.

2012. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az előzők jók, de készíthetsz képkeretet és kinyomtathatsz bele egy szép verset ha mondjuk érzelgősebb típus, vagy nincs sok pénzed.Nekem bevált!
2012. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 50. szülinapomra a gyerekeim összeállítást készítettek korábbi videó felvételekből. A kb. 20 évvel ezelőtt készült családi kazettával kezdődően a mostani számítógépre mentett felvételekig ügyesen dia filmet varázsoltak. Tény, érteni kell hozzá, hogy eltudd készíteni, de kimondhatatlan megható élmény volt. Milliószor megnéztem már, mindig megkönnyezem.
2012. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én karácsonyra kaptam a gyerekeimtől egy olyan kuponféle emléklapot, amin díszes betűkkel, szépen kitalálva az állt, hogy ezen papír felmutatásával jogosult vagyok 10db, azonnali, ingyenes, 1 órás talpmasszázsra.(Állandóan azzal üldözöm őket, hogy masszírozzák meg a talpam, ezért kaptam ezt.) Viszont ugyanígy szólhat mosogatásról, rendrakásról, bármilyen egyéb, nemszeretem feladat bevállalásáról! Pénzbe nemigen kerül, de nagyon kedves, jóleső, kreatív, emlékezetes ajándék szerintem!
2012. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztike24 válasza:

Szia!válogass össze kedves képeket a múltból a te gyerekkori képeid ,ha vannak tesóid akkor az övéket,apukád,de vigyázz,hogy róla szóljanak ne rólad:)

ezeket "szkenneld" be és paint-tel vagy valami hasomló programmal rakd össze és egy csináltasd meg egy képnek,kereteztesd be.Szerintem ez szuper ajándék én is megcsináltam már és ha kedved úgy adja vidd el a cukrászdába és kérd meg őket,hogy nyomtassák rá neked egy ehető ostyára és rárakhatod a szülinapi tortájára is:)

remélem tetszik:)

2012. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!