Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Páromnak (barátnőmnek) mostles...

Páromnak (barátnőmnek) mostlesz a 18. szülinapja, Valaki valami okos dolgot tudna ajánlani? :D

Figyelt kérdés
tudni kell hogy 2hete vagyunk együtt szeretnék neki valamit venni de mivel ennyire kevés ideje vagyunk együtt nem gondoltam semmi nagy dologra de mégis értékesre hiszen 18. szülinap. Ötlet?:D

2012. jún. 2. 22:03
 1/4 Mara Acoma ***** válasza:

1. Vidd el vacsizni és 18 szál rózsa.

2. Egy üveg pezsgő, leáztatod a címkét róla, aztán üvegfestékkel ráírod, hogy most már büntetlenül megihatod:)

3. Vagy válassz itt:) [link]

2012. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

De kis szerényen adod elő első.:)

Biztos nem vár nagyobb tetteket,mint egy virág és egy doboz bonbon.

2012. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vadmeggy válasza:

Első válaszoló te mégis mit gondolsz, hogy két hét után több tízezer forintot fog a barátnőjére költeni ? :D

Szerintem valami személyeset csinálj neki. Főzz finom vacsorát és hívd át estére.

2012. jún. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem mesélsz pár dolgot a barátnődről?Tudom,hogy nem ismeritek egymást még annyira,de pár dolgot csak tudsz róla...=)

Mit szeret csinálni?Hobbi?Hogy öltözködik(nőiesebb,sportosabb),ékszerekkel hogy áll?Nem hallottál Tőle semmi célzást,vagy hogy de jó lenne ez,vagy az...bármit?? =)

2012. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!