Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » SEGÍTSÉG! Barátnőm 18. szülina...

SEGÍTSÉG! Barátnőm 18. szülinapjára ötletek? HELP!

Figyelt kérdés

Van egy elképzelésem. Elszeretném őt vinni valahová a belvárosba, egy kis romantikázásra. És utána adnék neki ajándékot.

Az ajándék már megvan, szóval csak a programot kéne kitalálnom. Szinte bármire nyitott, de nem tudom minek örülne a legjobban. EMLÉKEZETESRE SZERETNÉM!

Hülyeségekre nem vagyok kíváncsi. A válaszokat előre is köszönöm.



2012. jún. 21. 09:35
 1/2 A kérdező kommentje:
17 éves fiú vagyok amúgy. Itthon akartam romantikus vacsit, de nem megoldható :S
2012. jún. 21. 09:37
 2/2 anonim válasza:
Üljetek be valahova, igyatok meg valamit (koktél vagy vmi különlegesebb ital) aztán amikor már besötétedett meg vidd el valami szép helyre ahonnan látszik az egész város kivilágítva ( persze ez attól is függ melyik városról van szó.)vagy "piknikezzetek" vigyél plédet, üljetek le valami parkban vagy csöndes helyen és vegyél neki egy kis tortát vagy pici sütit amibe raksz gyertyát.
2012. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!