Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Úgy meglepném, szerintetek mi...

Úgy meglepném, szerintetek mi lenne a legjobb és hogyan lehetne kivitelezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék titokban meglepni egy fiút, valami jó ajándékkal a szülinapján. Nem akarom, hogy tudja, kitől van a meglepetés, szóval tippnek is örülnék, hogyan juttassam el hozzá (messze lakik, nem tudom odavinni).

Pont nyaralni fog akkor, nem lesz otthon, tehát előre kell gondoskodnom, úgy hogy rájöjjön, ez a szülinapjára van. Bocsánat, kicsit zavaros lett.


2012. júl. 8. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Postán fel tudod adni, de ne abból a városból add fel, ahol te laksz, és írj egy kamu nevet feladóként. Mennyi pénzt szánsz rá?
2012. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a csomagba tegyél egy születésnapi képeslapot, amin felköszöntöd őt.
2012. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nincs sok pénzem, de párezer ft lenne rá.
2012. júl. 8. 22:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy áttettétek ide a kérdést, a kutya se fog válaszolni, mert mindenki a szex-szerelmet olvassa. :(
2012. júl. 8. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé, vagy csak a barátod? Mert ha szerelmes vagy, rengeteg szív alakú dolgot kaphatsz, ha csak barátod, készíttess neki valamit, amibe belegravíroztatod a monogrammját, pl. egy tollat, egy papírpénz tartó csipeszt, ha dohányzik, egy öngyújtót, egy kulcs tartót...stb.
2012. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok, de nem akarom direktbe kifejezni, inkább olyasmit szeretnék, hogy azt érezze, fontos valakinek. Utólag se akarom elárulni, hogy én voltam az.
2012. júl. 9. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!