Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek húgom...

Milyen ajándékot vegyek húgom 30. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Önálló háztartása van már 6 éve, jól keres és mindene megvan, amit szeretne.
2012. júl. 18. 17:55
 1/2 Sidel válasza:

Ez nem olyan dolog, amiben könnyű tanácsot adni. Te ismered őt, valami csak van amire vágyik, de ha olyan nincs is, olyan biztos van, ami boldoggá teszi.

Fényképalbum régi képekkel, amikor még gyerekek voltatok jó ajándék lehet.

Saját készítésű valaminek is biztos örülne.

Ha versírós kedvedben vagy, akkor írj neki egyet és keress még hozzá valamit.


Ha jól keres és mindene megvan, akkor szerintem minden képen olyan dologgal érdemes elődrukkolni, amit nem tud a boltban megvenni.


Ha elviszed valahova, vagy utazást adsz neki ajándékba a férjével, ha van, az se rossz. Vagy csak szimplán tervezz egy kis kiruccanást vele egy olyan helyre, ami sokat jelent nektek. Pl. régi házatokhoz, ahol felnőttetek... ilyesmi.


Én mindenképpen fényképekkel kezdenék valamit, de a te döntésed.

2012. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én sose ajándékozom, ha mégis, akkor valami egyedi. Nem kell tárgyat adni neki, meglepheted valami különleges, váratlan helyzettel is, ami bevésődik az emlékezetébe, és mindig jó mosolyog, ha eszébe jut.


Engedd szabadon a fantáziád!

2012. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!