Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen vicces, ötletes ajándék...

Milyen vicces, ötletes ajándékot adhatnék a legjobb barátnőmnek 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 15:39
 1/5 anonim válasza:
Miért kell ilyeneket kérdezni? Te tudod , hogy mire vágyik avyg milyen dolgokat szeret.. Egyépként 18. szülinapjára valami nagyon emlékezetes dolgot ;D
2012. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

vibrátort? : oo

ANYÁÁM XD

de nem rossz ötlet x)

2012. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én minden lány barátomnak azt vettem 18. szülinapjára.

Elsőnek elpirúlnak zavarba jönnek nagyon majd a döbbenet után megnézik jobban nevetgélnek stb.


Igazából csak ilyen 2000forintos vacak ,de legalább vicces emlék. Volt olyan aki utána vett egy sokkal jobbat miután kipróbálta.


Szerintem egy poént megér.

2012. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom mire vagyik es azt meg is kapja, viszont a poen kedveert szeretnek valami nagy okorseget is adni neki ;) a vibratorra mar en is gondoltam, de nem tartom eleg eredetinek, mert mostanaban eleg sokmindenki kap ilyesmit.
2012. júl. 29. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Bibliát.
2012. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!