Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés
13 leszek

2012. júl. 29. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha születésnapodon, te lepnéd meg a szüleidet?
2012. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 30. 00:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Tényleg 13 éves vagy, hogy még éjfélkor is fent vagy?
2012. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Gitározol? Gibson-t. Egyértelműen egy Gibsont kérj:D
2012. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Új húrok, pengető, leszorító (asszem, így hivják, egy pánt), tánccipő, táncruha, ha pattanásos vagy, egy kupont egy kozmetikushoz arckezelésekre, valamit az állatkáidnak, amit te nem tudnál nekik megvenni (tudom, ez nem konkrétan neked lenne, de tudom, milyen az, ha valamit úgy vennék az állataimnak, de nem tehetem, pl. a nyuszijaimnak egy kifutó), valami elektronikai cucc, pl. fényképező, egy kirándulás a barátaiddal (persze szülői felügyelettel).


Ennyi jutott eszembe. :)


22L

2012. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én pénzt kapok..mert gyűjtöm. És pl ha megyünk vásárolni és anya nem akar valamit megvenni akkor meg veszem a saját pénzemen.. Sose döntöm el hogy mire szeretném költeni. Jön a mi jön 13/L
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!