Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapi ajándék a barátom...

PusziAzArcodra kérdése:

Szülinapi ajándék a barátom számára : kuponok. Ötleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! :) Én egy 14 éves lány vagyok, a barátom 18 (lesz). És most, a 18. születésnapjára szeretnék valami saját kezűleg készített ajándékot adni neki, és arra gondoltam,hogy kuponokat készítek neki. ( Innen jött az ötlet : http://www.youtube.com/watch?v=TEXbRtE3lv8 ) Viszont, a videóban található kb 6 kártya nekem kevésnek tűnik, és szerintem úgy lenne a szép,hogy ha már 18 évet töltött,akkor 18 kupont kapjon. Tudnátok adni ötleteket,hogy mit írjak rá?:) Hét hónapja vagyunk együtt, szexualítás kizárva.:)

2012. aug. 4. 15:23
1 2
 11/15 anonim válasza:

nem kéne kézzel se!;) nem ismerem a barátodat te ismered a legjobban neked kell tudnod mit szeret vagy mi az a kapcsolatotokban, ami ritkán van. én pl hasonlókat írnék az én páromnak:


-testmasszás

-mozi est otthon (chips, kaja, kóla sült krumpli..:D ennek meg van a hangulata..:))

-közös focizás

-süti tőlem

-kedvenc étel

-mese olvasás (igen, mert az én párom ezt pl szereti megnyugtatja..:D)

-énekelés


pont az ilyenekre mondtam, hogy te ismered a barátodat, mert ez az én barátomnak bejön a tiédnek meg nem tudom mi tetszik.:) de jó, hogy kiakarod hagyni a testi dolgokat, teljesen fölösleges ennyi idősen.

2012. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nevem-senki válasza:

Aranyos lányka vagy, ne is kapkodd el! :)

A főzést oszthatod két részre is: kedvenc sütemény elkészítése vagy kedvenc főétel. Én kuponfüzetet adtam régen a férjemnek.

-Egy sör a haverokkal.

-Ma nem haragudhatok semmièrt. (Ilyenkor "adagolta" be, ha valami rossz fát tett a tùzre.)

- 1000ft a kedvenc hobbidra.

2012. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen :)!
2012. aug. 4. 16:34
 14/15 A kérdező kommentje:
Az ciki lenne, ha egyet többször is beleírnék?:) Például a főzőcskézésből,vagy valami. Szeret enni. ;))
2012. aug. 4. 16:37
 15/15 nevem-senki válasza:
Nem, dehogy, én is több főzőcske-kupont kèszítettem.
2012. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!