Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak tesómnak születésnap...

Mit adjak tesómnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
szoval 16éveslesz nemsokára fiú iylen gépesjátékokkal szokot elllenni de ebböl már van neki rengeteg. elég okos ha ez számit valamit magas izmos konditerembejáár. éshát max olyan 5-10ezer ig menjünk pénzben.:D
2012. aug. 14. 20:41
 1/6 anonim válasza:
Hát, ha gépezik sokat, és okos, akkor én ezt a könyvet ajánlanám, bátyám is 16 és gépguru, mellette okos is, és nagyon örült ennek a könyvnek, és azt mondta, nagyon jó: [link] remélem, segíthettem :)
2012. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát könyvet nemigazén szeretnék veni neki mert kb 30könyvet kell elolvasnia fél éven belül és egyébként se szeret olvasni :| de azért köszi:)
2012. aug. 14. 22:33
 3/6 anonim válasza:

Társasjáték? (játszat a családdal is, vagy a haverokkal)

szereti a vicces design-cuccokat?

[link]

Jegy koncertre, moziba?

Ruha? (vicces, menő póló, csinos, csajozós ing...)

Rubik-kocka?

Vagány ékszer: [link]

Élményajándék: [link]

vagy: [link]

Barlangtúra, utazás valahova:)

[link]

2012. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia.Szerintem akkor most a játékok mellé egy gépes kiegészítőt vagy ilyesmit vegyél.Ajánlom a www.hobbyrendelés.hu oldallt, és én onnan ajánlanák ilyeneket, hogy usb-s egérpad ilyen szines, vagy usb-s diszkófény, vagy olyan ébresztőórákat gurulósat.Szerintem ilyeneknek nagyon örülne a tesód. :D
2012. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves második az első linkeden nagyonsok jo ötletettalltam:) föleg a koponyásfülhallgato tetszett csak nemtudom mennyire illene hozzá a koponya. és még azt szeretném kérdezni h mennyi idő itt a kiszállítási idö?:O

és a ruhánis gondolozok főleg h egy menöbb inget veszek neki valami képet esetleg küldenél hogy te milyenre gondoltál?:)

2012. aug. 15. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:

*****

Vedd meg neki ezt a könyvet! Örülni fog neki! :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!