Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vehetnék egy...

Milyen ajándékot vehetnék egy gazdag lánynak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm. Már szinte mindene megvan. A szülinapi partijára, amit a szülei rendeznek, olyan drága ruhában megy, amit én megfizethetetlennek tartok. Azt mondta, hogy nem kell neki ajándék, elég ha ott leszek, mert neki csak ez számít.

Van egy közös ismerősünk, egy srác, aki tetszik neki. Tudom, hogy az lenne a legnagyobb ajándék, ha összejönnének azon az estén, de egy pasit nem tudok neki ajándékba adni. :D Segítség!


2012. aug. 28. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki valami személyeset:)
2012. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha az nem megy akkor csak a pasi ügy marad:)
2012. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A pasi ügyet nem tudom, hogy hogy oldjam meg.

Barátnőm szókimondó, kedves, nem beképzelt, okos, vicces, komoly (máramikor), kicsit elkényeztetett (de én szeretem benne, hogy van önbizalma), merész (bár a srácnak nem merte elmondani, hogy tetszik neki) és még sorolhatnám.

A srác kicsit visszahúzódó, komoly, de kedves és segítőkész, lehet vele viccelődni és talán mintha kicsit tetszene neki barátnőm. De fogalmam sincs hogyan csináljam. Valakinek valami ötlet?

2012. aug. 28. 19:57
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

A pasik nem rendelésre jönnek össze lányokkal, vagy, ha igen, az csupán alkalmi marad.

Vegyél inkább virágot!

2012. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A pasit szerintem haggyad inkább énekelj neki
2012. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
63%
vegyél neki szerencsekarkötőt vagy vlmi legjobb baratnős ékszert
2012. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hívd el a fiút a barátnőd partijára. (persze ha még nincs meghívva) Ha igen, akkor mindenképpen valami személyes, szívhez szóló ajándékot adj a lánynak, amit te készítesz!
2012. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Esetleg videó a közös képeitekből, közös barátaitokkal?
2012. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ezt készítem apukámnak, ha már régóta a barátnőd, és igazán ismered, akkor te is elkészítheted :)

[link]

2012. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, mondtam, hogy nem kell semmi. Kérlek ne adjatok neki tanácsokat. A fiú sem lenne már nekem akkora meglepetés így. Csak gyere el és kész!
2012. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!