Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm névnapjára?

Figyelt kérdés

már 6 éve ismerjük egymást.Leirom a kedvenceit:

-szín:lila

-énekes:Elena,Don Omar

dilis és hisztis:) de én igy szeretem egyébként 12 éves lesz köszii a válaszokat:))



2012. aug. 31. 16:30
 1/8 A kérdező kommentje:
röviden összefoglalva ennyi:))
2012. aug. 31. 16:32
 2/8 anonim válasza:
Plüss állatfigurát, boldog névnapos poharat, karkőtő..stb találd fel magad :D
2012. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszii,de szülinapja lesz egyébként jo ötletet adtál de várom a tövábbi ötleteket:))
2012. aug. 31. 19:26
 4/8 A kérdező kommentje:
csak véletlenül azt irtam h névnap
2012. aug. 31. 19:36
 5/8 anonim válasza:

Én ennyi idősen biztos örültem volna valami szép és hasznos dísztárgynak vagy írószernek. Ha szeret olvasni, akkor akár valami könyvet, vagy ha van mobilja mobiltokot, mobildíszt.

De az sem rossz ha meghívod moziba és utána esztek egyet valahol... Esetleg valami nyár végi program pl vidámpark?

2012. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii az ötletet! várom a további ötleteket!:))ezek közül már válogattam:))
2012. szept. 1. 10:54
 7/8 anonim válasza:
Szerintem valami örült figurás porcelánt vagy igyen rockos lilás szinű karkötöt vagy csak amire rá van írva a neve és lila és még lehet egy bögrét amire írni lehet (de le is lehet mosni) és arra ráírod: A lb-től vagy Don Omar :)
2012. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszii jó tippwkwt adtatok hnapig várok minden választ!:))
2012. szept. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!