Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

20 éves leszek hamarosan, fiú és fogalmam sincs, mit kérjek születésnapomra a család többi tagjától, azaz nem a szüleimtől. Sajnos nálunk az a szokás, hogy pénzt nem lehet kérni így kénytelen vagyok kitalálni valami mást. Zene, film nem kell, mert letöltöm, ruhákat magamnak veszem, szóval ezeket biztos nem kérem.

MInden jó ötletet nagyon köszönök!



2012. okt. 3. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vásárlási utalvány a kedvenc üzletedbe
2012. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Néhány ötlet:

- könyv

- ha szeretsz koncertre járni, akkor egy általad kedvelt együttes koncertjére egy belépőjegy

- ha van bármilyen hobbid, akkor ahhoz valamilyen kellék, kiegészítő (pl. sportszer, hangszer...)

- ha szereted az édességet, 20 tábla csoki, minden eddig betöltött évedre egy :))

- a szobádba valami berendezési tárgy, kiegészítő

- valami műszaki/ számítástechnikai eszköz


Ha egyik sem tetszik, bocs...de így ismeretlenül nehéz:)

2012. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötletek voltak eddig szerintem!

Én is azt mondom: könyv, színházjegy, koncertjegy, vásárlási utalvány, édesség, közös program...

2012. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nekem most lenne szülinapom,én ezek közül kérnék:

koncertjegy a kedvenc bandám koncertjére,ami 3 hét múlva lesz

színházjegy

úszáskurzusra

2012. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akár egy játék Console,és ha úgy fogadják el,akkor kérd ezt több től is,és úgy csak bele egyeznek
2012. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!