Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » S. O. S Milyen legyen a bulim?

S. O. S Milyen legyen a bulim?

Figyelt kérdés

A hónap vége előt 1 héttel már minden tervem le kell adnom anyukámnak. Teház van 2 hetem! 13/L


Fiúk,lányok vegyesen leszünk?


Milyen tortám legyen?

Milyen játékok?

Hányora fele?

Milyen legyen a hajam?

Milyen ruhám legyen?

+ ötleteket is várok



2012. okt. 6. 13:59
 1/5 anonim válasza:

Hát olyan tortád legyen amilyet te szeretsz. Ha te a csokoládétortáért vagy oda akkor írd fel arra a cetlire, hogy csokoládétorta, vagy gyümölcstorta, gesztenyetorta, erdőmester, oroszkrémtorta nem jut több féle eszembe.:D

Játékoknak mi néztünk anno horrorfilmet de ha lesznek olyanok akik ezt nem szeretik nézzetek meg egy jó vígjátékot. Mi mai napig ilyenkor mindig leülünk felelsz vagy merszezni midnig van egy rakatkérdésünk egymáshoz..:) Eközbe mehet halkan a zene. Csináljatok vicces versenyeket pl ki tudja leghamarabb kéz nélkül megenni egy jó nagy szelet süteményt. vagy meinni egy jónagy pohár narancslét. Ilyesmiken gondolkozz:D

Szerintem időben délután 3óra adig megtudtok sütni elkőkészülni és onnantól olyan 8-9 óra környékéig mehet ha gondoljátok:D

Mivel te vagy a házi gazda így több feladatod is lesz, ezért szerintem bőven elég ha felveszel egy farmert meg egy jobb pólódat esetleg begöndöríted a hajadat, tűzöl bele egy virágot.

2012. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyan tortád legyen, amit nagyon szeretsz. Én ajánlom a dobosat, minőségi csokisat, vagy kínait(csokis, mandulás,meggyes). Plusz legyen egy kis süti, ha valaki nem szeretné azt a tortát, ami majd lesz.

Játékra nem tudom, mi a divat mostanában, lehetne esetleg székfoglaló, vagy nemtudom.

szerintem olyan 4-5 felé kezdjetek.

Hajra esetleg lehet fújni a végére valami színt, kéket, rózsaszínt..

a farmer szerintem is jó plusz egy csillogós felső mondjuk.

jó bulit;)

2012. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát elaső válaszóló a hajgöndörítésen gondolkoztam
2012. okt. 6. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdődjön a bulid 3-4 óra felé, így vége lehet 7-8 órakor. Van, hogy késnek a szülők, így tovább maradnak a barátaid. De a családodra is gondolnod kell, hiszen ők már este pihenni szeretnének. Torta...hmmm...a húgom veled egy idős és ő puncsosat választana, de legyen az, amit nagyon szeretsz. Bár egy sima csoki vagy gyümölcsös torta mindenkinek megfelel. Játékra a twistert ajánlanám, vagy a kártyát (uno, solo), mi régen csocsóztunk is otthon. Meg filmet néztünk és táncoltunk. Hajadat vasald ki vagy göndörítsd be, ami jobban áll. Ruha: farmergatya vagy farmerszoknya csillogós felsővel. Jó bulit!!! :)
2012. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A játékokat illetően a felelsz vagy mersz nagy favorit.
2012. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!