Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti adnátok a kedvenc tanárotok...

Ti adnátok a kedvenc tanárotoknak ajándékot a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy ti adnátok a kedvenc tanárotoknak ajándékot a születésnapjára? Nem az osztályfőnököm, de tanárok közül vele a legjobb a kapcsolatom. Barátihoz hasonló.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 7. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én igen. Nekem is van egy ilyen tanárom, imádom és tök jóban vagyunk. :) És adok neki ajándékot, szerintem ebben semmi rossz nincs. Aki meg esetleg azt hiszi, hogy "nyalizás" miatt, az nem nagyon szokott érdekelni. :D
2012. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Hát igazából engem sem érdekel az aki szerint nyalizás..

Csak azért írtam ki, hogy más is van-e olyan viszonyban tanárával, hogy ad neki ajándékot szülinapjára :)

2012. okt. 7. 18:45
 3/7 anonim válasza:
62%
Én nagyon szívesen meglepem a kedvenc tanáromat azzal, hogy születésnapjára veszek ajándékot.:) Már megkaptam osztálytársaktól, hogy ügyesen nyalizom, de ennek semmi köze nincs ahhoz!Szeretem nagyon és jól esik ha örömet okozhatok neki.:) Hozzá tenném, hogy nagy meglepetésemre olyan jó kapcsolatban vagyunk, hogy Ő is meglep engem apróságokkal.:D
2012. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)

Mi is elég jó kapcsolatban vagyunk :)

2012. okt. 8. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is van két ilyen tanárom, akiknek nagyon szívesen veszek ajándékot. Mindkettő nagyon vicces, veszik a jó poénokat. Az egyik eléggé megköveteli az anyagot, de mellette nagyon rendes. A másik pedig a legeslegcukibb ember, akit ismertem. Hatalmas egy páros, valószínűleg együtt is vannak, de ez ilyen iskolai legenda :D
2013. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én minden alkalomra meglepem az ofőmet valamivel! Nagyon szeretem őt. :)) És ebbe az osztályt is belevonom...enyém az ötlet ők meg beleadnak kb 200-500forintot fejenként a többit én állom. nekem is mondják hogy nyalok de nem érdekel! szinte baráti a viszonyom az ofőmmel :3
2013. ápr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi képpen ...Max év végen vagy ballagáskor talán pedagógus napra...
2017. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!