Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ötlet lenne ez? Nekem nem...

Jó ötlet lenne ez? Nekem nem jön be.

Figyelt kérdés
Tesóm kitalálta hogy anyum szülinapjára vegyünk közösen egy villanytűzhelyt.
2012. okt. 23. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem neked kell hogy tetszen, hanem anyukádnak. Én mondjuk a falra maszom a mindenkinek hasznos, háztartási ajandekoktol, de anyám pl kifejezetten ilyesmiket kert mindig
2012. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem jó. Lassú és rengeteget fogyaszt. Akkor már inkább indukciós főzőlap. Igaz, hogy nem minden típusú edénnyel lehet használni, de legalább gyors, hatékony és takarékos.
2012. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
anyum se örül ilyen háztartási gépeknek
2012. okt. 23. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ő se örülne neki, akkor nem jó ötlet...


De ehhez minek kérdést kiírni? :D

2012. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak haogy itt az emberek mit gondolnak erről,mert tesóm rá akar beszélni,h vegyük meg a villanytűzhelyt
2012. okt. 23. 09:50
 6/7 yuda ***** válasza:

Vannak emberek, akik úgy tartják, hogy ajándék az semmiképp ne legyen háztartási eszköz, míg mások kifejezetten csak az ilyen, minden nap használatos eszközöknek örülnek.


Anyukád ezek szerint egyértelműen nem örül az ilyenekenek, tehát ne vegyetek neki. Tesód pedig ne uralkodjon feletted.

Mond meg neki, hogy nem vagy benne. Válasszatok más közös ajándékot, vagy pedig vegyen amit akar és te is veszel amit akarsz: külön-külön.


Ne engedd már, hogy a tesód ráderőltessen olyan dolgot, amiről biztosan tudod, hogy rossz ötlet!

Próbáld észérvekkel meggyőzni először, ha nem megy, akkor pedig saját részedről lépj ki ebből. Csináljon amit akar..ha úgy tetszik neki, akkor vegye meg egyedül azt a tűzhelyt...

Te pedig találj ki valami kedves ajándékot...valamit, ami pl. hobbijához kapcsolódik.

Virág az mindig jó kisérő ajándék valami mellé, azzal nem nyúlhatsz mellé.

2012. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,én egy szép tortára,ajándékkosárra és egy masszázsbérletre gondoltam,nem pedig tűzhelyre,az elgé durva lenne születésnapra,én is és anyum is azon vagyunk,hogy inkább több kisebb ajándék,mint egy ajándék,aminek nem is örülne vki
2012. okt. 23. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!