Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek örülni fog neki?

Szerintetek örülni fog neki?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy lány ismerősöm születésnapja. Régen eléggé jóban voltunk,aztán valahogy elkerültük egymást,amit sajnálok egyébként. Mostanában megint egy kicsit jobban vagyunk,csak neten szoktunk beszélgetni. És arra gondoltam,hogy inkább privátban köszöntöm fel,nem az üzenőfalon mint a többiek.

Ja és vannak ezek a Plitvicei tavak. Azt tudom,h 2 éve volt ott,és egyik kedvenc helye. Én meg most egy hónapja voltam ott,és csináltam nagyon jó képeket. Ha mondjuk azok közül a legjobbat elküldeném neki,mint szülinapi ajándékot, szerintetek örülne neki?:]



2012. okt. 27. 17:37
 1/4 anonim válasza:
ez jó tervnek tűnik :) sokkal privátabb, így legalább nem veszik el a rengeteg üzenőfalas felköszöntés között :)
2012. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm válasza:
biztos örülni fog neki,jó ötlet!
2012. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd holnap megírom,h mit reagált. De nagyon izgulok. :) Biztos jó lesz?
2012. okt. 27. 17:44
 4/4 anonim válasza:
szerintem nagyon jo, en biztos, hogy orulnek neki! Uzenofalas felkoszontes szerintem sem a legjobb, ott inkabb a leg tavolabbi ismerosok koszontenek, vagy akik nem is igazan ismernek, csak kiirta a fb, hogy XY-nak szulinapja van.
2012. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!