Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ez jó születésnapi ajándék e...

Ez jó születésnapi ajándék e a pasimnak? 17 éves.

Figyelt kérdés
Ara gondoltam hogy egy pólóra rányomtatatom hogy szeretlek meg egy közös csókos kép? Vagy valami más hasonló ötlet?

2012. okt. 29. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Sokan ilyet adnak a párjuknak.
2012. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne, szerintem ez gáz, nem örülne neki.

Ez nem megható, meg aranyos, hordani nyilván nem fogja, mert zavarbaejtő. Sosem éretettem az ilyen "ájlávjú" lufikat, bögréket, kispárnákat, stb.

Inkább vegyél neki egy szép inget, vagy parfümöt, vagy valamit ami a hobbijaihoz kapcsolódik. Vagy csak adj neki egy képet magatokról egy szép képkeretben.

2012. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Na most megint nem jutotam meszire,mert egyik szerint jó másik szerint nem.
2012. okt. 29. 19:59
 4/4 anonim válasza:
A pólót én se javaslom, inkább párnahuzatra. Az aranyosabb és azon aludhat. A csókos kép csak rátok tartozik, nem kell pólón mutogatni. De a párnahuzat szerintem közvetlenebb. Este te jutsz róla eszébe elalváskor meg ilyesmi. ;)
2012. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!