Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek gáz?

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Lassan már 17 éves leszek és én még mindig úgy érzem, hogy nem akarok bulit a 18. szülinapomra... :S Egyszerűen nincs semmi kedvem hozzá, nem is nagyon érdekel a dolog...
2012. nov. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem gáz.Én is így vagyok mint te, nem akarok bulit.Ha lenne is buli biztos, hogy nem engedném az alkoholt (nem csak én, szerintem a szüleim se és alapból se) anélkül ugye meg senki nem jönne el.Eleve nem is voltam még buliba se.Meg nincsenek is olyanok akiket elhívhatnék.....Én azt tervezem, hogy beülünk egy cukrászdába a legjobb barátnőmmel és megeszünk annyi fagyit amennyit csak tudunk.:D

16/L

2012. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fuhhh.... nekem is ugyanez a helyzetem, alkohol, cigi nuku, nem is szeretem, nem is engedném! O.o Álomlány vagy (számomra)... :)))
2012. nov. 12. 22:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen, én sem voltam még buliba... :D
2012. nov. 12. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor jól van. Végre valaki aki "normális".:)
2012. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól nem feltétlenül lesztek "normálisok", hogy nem buliztok stb.. Szerintem szülinapokon az a lényeg, mint mindig, hogy jól érezd magad, több nem kell. Az meg hogy 18. szülinap, sokat nem jelent szerintem, igaz mérföldkő mert nagykorúság, de csak egy nap. Nekem se volt nagy bulim, vagy ilyesmi, azok az emberek mellettem voltak akik amúgy is, és azóta is, és ennyi.
2012. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Malats ***** válasza:
20 évesen tartottam az elsö szülinapi 'bulim'(kocsmatura). Nem volt nagy durr, bár azért jol esik az embernek ha a legjobb barátaival eltölthet egy neki szolo estét. De nem bántam hogy azelött nem volt buli. Mivel nem szeretem a felhajtast. mindenki ugy ünnepel , ahogy neki jol esik.
2012. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.Nekem sem volt még bulim.(Meg amúgy is,a buli nem feltétlenül kell,hogy a piáról szóljon.Szóval nem gáz.Szerintem ez a mai világban becsülendő.)
2012. nov. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy! Te legalább emlékezni fogsz a 18. szülinapodra, nem úgy, mint azok, akik s*ggrészegre isszák magukat...

Én sem tartottam bulit, a barátommal ünnepeltük, kettesben. :)

2012. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!