Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Wellness hétvége a pasim...

Wellness hétvége a pasim szülinapjára?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátom 30. születésnapja, 5 és fél éve vagyunk együtt, de még nem élünk együtt. Arra gondoltam,hogy meglepem a szülinapja alkalmából egy wellness hétvégével, vagy egy szimpla strandolós kirándulós hétvégével valamelyik szép városban. Eléggé stresszes az élete, szerintem jó lenne kikapcsolódnia.

Mi a véleményetek, örülne neki, jó ajándék? Van esetleg jobb ötlet?



2012. nov. 13. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet,de remélem úgy hogy veled együtt :)
2012. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy együtt megyünk :)
2012. nov. 13. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Hááát, pasiknál ezt nem lehet tudni. Biztos, hogy egy utazás (akármilyen közelre is) nem ugyanakkora stressz neki, mint a munka?

Én már fürödtem be wellness hétvégés ötlettel :)

2012. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet,nálunk bevált,persze te ismered a párod, hogy élvezné e az ilyet.
2012. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerezz be egy szexi fehérneműt a hétvégére,és hidd el,tökéletesen fogja magát érezni;-)
2012. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fehérneművel már többször megleptem. A 30. szülinapját azért nem akarom ennyivel elintézni, kicsit emlékezetessé szeretném tenni.

Azért gondoltam erre, mert szerintem kizökkentené a stresszes hétköznapokból, és egy kicsit nyugiban lehetne :)

2012. nov. 13. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, engedd meg neki az anált. Ha nem tetszene neki a wellness.
2012. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abszolút nem erre irányult a kérdés!!!
2012. nov. 16. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!