Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándékötletek pasiknak? Sürgős!

Ajándékötletek pasiknak? Sürgős!

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken /23-án/ lesz egy nagyon kedves barátomnak a születésnapja, és eddig semmi ötletem nincs, hogy mit vehetnék neki. Nem túl régóta vagyunk barátok, de mégis fontos nekem. Nem gondoltam drága, vagy nagy ajándékra, inkább valami kedves apróságot szeretnék neki adni, de mégsem túl sablonosat. 16 éves lesz a srác. Mit vehetnék neki?


16/L



2012. nov. 18. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Barát barát vagy Barát amiből lehet majd több is barát?
2012. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
a csokit mindenki szereti :))
2012. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy fontos barát! :))
2012. nov. 18. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél csokit meg csinálj mellé valamit neki mondjuk süthető gyurmából. Vagy varrjál egy kis plüss kulcstartóállatot. Ezek eddig nálam nagyon bejövősek voltak, kincsként őrzik az ilyesmit az ismerőseim.
2012. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Süss neki egy tortát. És mondjuk vegyél mellé egy könyvet.
2012. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vetkőzz!
2012. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Erik54 válasza:
Kérdezd meg tőle mit szeret,és vegyél neki valamit abból amit már régóta szeretne.
2012. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!