Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férjnek 30. születésnapra?

Férjnek 30. születésnapra?

Figyelt kérdés

A férjem december elején lesz 30 éves. Nem tudom, mit adhatnék neki ajándékba. Macbookot szeretne, de nem tudom neki megvenni. Vett magának (közös kassza van) számítógépes kütyüt, és arra mondja, hogy azt tőlem kapta. De így nem az igazi!


Bulit nem tudok neki szervezni a születésnapján, mert máshol leszek, és csak egy hét múlva találkozunk. Ha vele leszek, akkor a vacsora kilőve, mert ő szakács, és az én főztöm nem olyan jó, mint az övé. Bögrét nem kaphat, mert bögremániás, és nem ér több a konyhaszekrénybe. Ruhái vannak, és egyébként sem húzna olyasmit fel, amit én szívesen látnék rajta. Extrémsport kizárva. Autója nincs, nem is lesz. Mozgást nem szereti. Számítógépes játékok annyira nem érdeklik, de ha érdekelnék is, letöltene magának egyet. Moziban most voltunk. Szexis fehérnemű magamon szintén kizárva. CD készítés kizárva, mert nincs CD íróm. Fényképekből sem tudok montázst készíteni, mert alig van róla kép. A születésnapi cikkes dolog meg nagyon drága.

Esetleg valakinek még valami ötlete?



2012. nov. 20. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mekkora kereted van rá?


Mivel foglalkozik? eljárogatni szeret?

2012. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb 20 ezret szeretnék rászánni, de ha kell, akkor az összes pénzem ráköltöm, ami 50.000. Nem jár el sehova.
2012. nov. 20. 09:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy kap 30 darab sorsjegyet, meg elmegyünk uszodába. Csak ezek is annyira pitiáner dolgok. :(
2012. nov. 20. 10:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Abból már lehet kitalálni jó dolgot,mozi és bögre alapján tizedennyit gondoltam.


Ha szeret otthon barkácsolni,akkor profi kis készletet lehet.


Sétarepülés? Nem tudom hol laktok,de 15 perces sétarepülés nyáron nekem 15ezer volt,párom imádta (sosem repült még,évfordulóra kapta,megnéztük a városunk felülről)


közös képből portré (ezt most kapja szülinapra,egy högy rajzolta nekem vaterán,3ezerbe került,én majdnem elsirtam magam)


Bögre amin csak ti vagytok? Olyan biztos nincs még a gyűjteményben (szintén a hölgy csinálta,párom imádja,ő is 30 éves)


szinházjegy? Van elég sok nem éneklős darab amin könnyesre neveted magad


masszázsra befizetni (álló melóval és otthonról se megy sehova,már ennyi idősen is képes fájni mindene)


Dumaszinház belépő


kockuláshoz deréktámasz (a székre való,egyenesen ül tőle)


Neves törölköző


Kocsira nem is vágyik? Kibérelni is lehet őket,8-10ezer egy nap


Szülinapi cikkes-t te is meg tudod csinálni,szépen képekbe szerkesztgeted,aztán nyomtatni párszáz forint,bárhol kinyomtatják.

82-es te párod is,kis segitség:

[link]


30éves vagyok póló:

[link]


Te egy masnival átkötve

2012. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na, a színházjegy tök jó ötlet! :) Köszönöm! Meg a törölközős is tetszett, bár ő már csináltatott nekem egyet, és azt nem lehet felülmúlni! A székét meg nem ártana kicserélni.
2012. nov. 20. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Naugye,van ott lehetőség.
2012. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Karórát vásárolj neki ha nincs. Ne sajnáld rá a pénzt, mármint 20 ezer forint alatt ne vegyél.


Egy férfi mindig is szereti az órákat. :) :)

Barátnőm mindig karórát vesz a születésnapomra tudja, hogy imádom őket. Már 10 karórám van, s mindig szeretnék. :D

2012. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudja elviselni a karórát.
2012. nov. 20. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Ékszert,órát csak ha szereti is őket (nekem vagy páromnak pl felesleges ajándék lenne,mert egyikünk se hord semmit a karikagyűrűn kívül)


láthatatlan kiállítás esetleg?

[link]

2012. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Könyv,parfüm,vagy lopj neki egy 30-as táblát :)

Esetleg egy közös wellnes hétvége.

2012. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!